604 okuma Bu Kategoridesiniz : 14 Temmuz 2017 Cuma 11:36

BAŞKAN SALMAN PEHLİVAN’IN KONUĞU OLDU

BAŞKAN SALMAN PEHLİVAN’IN KONUĞU OLDU

K.K.T.C’de gazetecilik mesleğini icra eden Yalovalı Alihan Pehlivan, önümüzdeki hafta Diyalog Tv’de yayınlanacak olan “Kulis” isimli programını Yalova’da Belediye Başkanı Vefa Salman ile gerçekleştirdi.

Uzun yıllardır K.K.T.C’de yaşamını sürdüren ve burada başarılı haberlere imza atan Alihan Pehlivan, Diyalog Tv’de yayınlanan “Kulis” isimli programının çekimlerini “Yürüyen Köşk’te” yaptı. Programın diğer konukları ise TUFAG’ın 31. Yıl gösterileri için ilimize gelen K.K.T.C folklor ekibiydi.

Programa konuk olduğu için memnuniyetini dile getiren Başkan Salman; “ Alihan Pehlivan’ı uzun yıllardır tanıyorum. Hatta kendisiyle ne kadar övünsem azdır. Kendisi yeri geldiği zaman “Beni gazeteciliğe başlatan Vefa Salman’dır” demesi beni ayrıca memnun etmektedir. Kendisi her platformda Yalova için çalışan ve tanıtımına katkı sağlayan bir arkadaşımızdır. Yalova’ya her geldiğinde ilimizi tanıtan mutlaka bir tanıtımı K.K.T.C’ye götürmüştür. Yürüyen Köşk’te gerçekleştirdiğimiz televizyon programı bunlardan biridir” dedi.

Yürüyen Köşk’te gerçekleştirilen program önümüzdeki hafta içinde K.K.T.C’de yayın yapan Diyalog Tv’de Alihan Pehlivan’ın “Kulis” isimli programında yayınlanacak.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi