556 okuma Bu Kategoridesiniz : 10 Ocak 2017 Salı 14:49

BAŞKAN YILMAZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

BAŞKAN YILMAZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Yılmaz, bu kez Subaşı Kalıcı Konutlar İş Merkezlerinde yer alan esnaflara ziyarette bulundu. İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Yılmaz, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

Ziyaret sırasında Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada; Subaşı’nda büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığını söyledi. Yılmaz; “ Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. Beldemizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını paylaştık.

Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Bölgemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynar. Bunun için yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir beldede yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan beldemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Esnafımız Subaşı’nın vazgeçilmezidir, ziyaretlerimize devam edeceğiz.”dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi