513 okuma Bu Kategoridesiniz : 19 Ocak 2017 Perşembe 15:45

KORSAN TAŞIMACILIĞA GEÇİT VERİLMEYECEK

KORSAN TAŞIMACILIĞA GEÇİT VERİLMEYECEK

Yalova Belediyesi, korsan olarak adlandırılan kayıtsız taşımacılık yapanlara karşı mücadeleyi sürdürüyor. Servis İşletmecileri Odası üyeleri ile bir araya gelen Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç bundan böyle belediye ekiplerince, oda kaydı olmadan taşımacılık yapan araçları taşımacılık faaliyetlerinden men edeceklerini belirtti.

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Kaan Dumantepe Yalova Servis İşletmecileri Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Oktay Tunç, yönetim kurulu üyeleri ile servis taşımacılığı yapan esnafında katıldığı toplantıda korsan taşımacılık yapan araçlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, korsan taşımacılık yapan araçlara imtiyaz gösterilmeyeceğini belirterek, şunları dile getirdi; “Korsan servislere karşı hep beraber mücadele etmemiz gerekiyor. Kanunların bize verdiği yetkiler dahilinde uygulamalar yapılıyor, evrakları eksik olan servis araçları ve korsan taşımacılık yapan araçlar ekiplerimiz tarafından tespit ediliyor ve cezalandırılıyor. Servis taşımacılığı yapan esnafımızla yaptığımız bu toplantı sonrasında denetimlerimizi daha da sıklaştıracağız. Belgeleri tam olmayan araçları bağlayacağız. Bu konuda oldukça kararlıyız ve bu kararlılığımızı hiç kimseye taviz vermeden sürdüreceğiz.”

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi