514 okuma Bu Kategoridesiniz : 21 Ağustos 2017 Pazartesi 11:41

Mahallemin Geleceği İçin 2019’da Adayım

Mahallemin Geleceği İçin 2019’da Adayım

2019 Yerel seçimlerine doğru ilerlerken spor camiasından tanıdığımız genç isim , Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarlığına şimdiden Adaylığını açıklayan Şakir TURAN ;” Mahallemin geleceği için 2019’da bende adayım ” açıklaması yaptı. TURAN şehir yer alan diğer mahallelere nispeten Kazım Karabekir mahallesinin yatırımlar ve çevre düzenlemeleri konusunda hep geri planda kaldığını bu nedenle yapılacak olan 2019 seçimlerinde aday olacağını seçilmesi halinde  ise çocukların güvenli bir ortamda oynamaları için parklar yapılacağının ve bu parkların sürekli aydınlatma ve 24 saat güvenlik kameraları izleneceği dile getirdi.

Şakir TURAN projelerini kısaca özetlerken ;” Güvenlik kameraları ile donatılmış çocuk parkları , park ve bahçe düzenlemeleri , mahalle sokak araları dahil olmak üzere caddelere yeşillendirme çalışmaları , çocukların kötü alışkanlıklara yönelmemesi için sportif aktivite ve etkinliklerin daha fazla arttırılarak spor okulu açılması gibi projelerimin yanı sıra ihtiyaç sahibi ailelerimizin tespit edilerek ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanacak. Yaşlılarımızın sağlık hizmetlerinden tam faydalanması için muhtarlığa alınacak bir araç ile sağlık hizmetlerinin ayaklarına kadar getirilmesi gibi projeleri düşünüyorum.” dedi.

Mahallemiz Gelişme Konusunda Geri Planda Kaldı

TURAN ;” Son yıllara baktığımızda Kazım Karabekir mahallesi diğer mahallelere nispeten hizmetler konusunda geri planda kalan hizmetlerden doğru şekilde yararlanamayan bir nokta. 2019 seçimlerinde kazanmam halinde benimle beraber seçilecek olan yönetim kadrosu ile birlikte mahallemizin kentin en güzek güzide mekanlarından biri haline gelmesi ve şehrin cazibe merkezine dönüşmesi için gerekli her türlü çalışmayı yaparak ilgili kurum ve kuruluşlar ile planlı ve projeli olarak hareket edilecektir. ” açıklaması yaptı.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut  

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi

Jandarma’dan Kumarhane Baskını  

Jandarma’dan Kumarhane Baskını