526 okuma Bu Kategoridesiniz : 02 Nisan 2017 Pazar 13:41

MOTİVASYON SERGİSİ AÇILDI

MOTİVASYON SERGİSİ AÇILDI

1-7 Nisan Kanser Haftası münasebetiyle Yalova Kanser Hastaları Derneği tarafından düzenlenen ‘Motivasyon Sergisi’nin açılışı yapıldı. Yalova Belediyesi’nin de destek verdiği serginin açılışını Yalova Kanser Hastaları Derneği Başkanı Nurcan Bayar yaptı.

Serginin açılışına; Yalova Kent Konseyi Başkanı İsmail Mutlu, Yalova Kanser Hastaları Derneği Başkanı Nurcan Bayar, Yalova Kanser Hastaları Derneği yönetim kurulu üyeleri ile üyeler ve Yalovalılar katıldı.

Kanser hastalarına destek amacıyla düzenlenen sergide, derneğe destek veren gönüllüler ve üyeler tarafından hazırlanan el emeği göz nuru eserlerin tanıtımı yapıldı. 1-5 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak gezilebilecek sergide elde edilen gelir, kanser hastası insanlar yararına kullanılacak. Yalova Kanser Hastaları Derneği Başkanı Nurcan Bayar, günümüzün illet hastalığı olan kanseri yenebilmek için sadece Yalova değil, tüm Türkiye’nin bu konuda daha duyarlı olmasına ve bu hastalıkla mücadele veren insanlar için Yalova Sanat Galerisi’nde açılan sergiye destek olunması için herkesin davetli olduğunu dile getirdi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi