522 okuma Bu Kategoridesiniz : 15 Mart 2017 Çarşamba 17:20

SAKLAMA PAYLAŞ BİR DESTEK DE SEN OL

SAKLAMA PAYLAŞ BİR DESTEK DE SEN OL

Yalova Belediyesi Umut Merkezi bünyesinde Gaziosmanpaşa ve Bayraktepe mahallelerinde oluşturulan ‘Saklamıyorum Paylaşıyorum’ merkezlerinde çalışmalar devam ediyor. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Bayraktepe Mahallesi’nde ki merkeze giderek çalışmaları yerinde inceledi.

‘Sizin fazlanız başkasının eksiği olabilir’ sloganıyla çalışmalarını yürüten ‘Saklamıyorum Paylaşıyorum’ mağazalarında ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza kıyafet ve çeşitli ev eşyaları teminine devam ediliyor. Merkezlere gönderilen eşyalar Umut Merkezi çalışanları tarafından kontrol ediliyor. Gözden geçirilen kıyafetler ve eşyalar ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza bu merkezlerden ücretsiz olarak veriliyor.

Başkan Salman, “İhtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza kıyafet ve çeşitli ev eşyalarının tedarikini sağlamak amacıyla ‘Saklamıyorum Paylaşıyorum’ merkezleri yoğun mesai harcıyor. Gaziosmanpaşa ve Bayraktepe Umut Merkezleri’nde yer alan mağazalarımıza ihtiyaç sahibi her vatandaş gelip ücretsiz olarak ihtiyacı kadarını gelip alabilir. Kampanyaya katılıp destek vermek isteyen vatandaşlarımızda Yalova Belediyesi Çözüm Noktaları ve Umut Merkezleri’ne başvuru yapabileceği gibi (0226) 811 59 00 -01 numaralı telefonlardan eşyalarının teslim alınmasını isteyebilirler” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi