579 okuma Bu Kategoridesiniz : 09 Haziran 2017 Cuma 12:36

Satmak İçin Değil İçmek İçin Üretiyorum

Satmak İçin Değil İçmek İçin Üretiyorum

Birkaç ay evvel Yalova’nın Çınarcık ilçesinde bir şahsın evinde hint keneviri yetiştirmesinden sonra uyuşturucu satıcıları yakalanmıştı. Yalova’nın Çınarcık ilçesinin Koruköy beldesinde , Y.K. isimli şahıs yerleşim alanında kurduğu serada kenevir yetiştirirken yakalandı.

Çınarcık Jandarma Komutanlığı ekipleri, aldıkları ihbar doğrultusunda düzenledikleri operasyonda yerleşim alanının içinde sera görünümlü baraka yapan ve burada satmak üzere uyuşturucu imalatı yapan kişiyi gözaltına aldı.

Çınarcık ilçe jandarma komutanlığı ekipleri, Koru Beldesinde Y. K isimli şahsa ait barakada ve çevresinde yaptığı incelemeler neticesinde üretiminin yasak olmasına rağmen 585 kök hint keneviri, (295) gr kubar esrar, bonzai ,ve kuru sıkıdan bozma tabanca ele geçirdi. Etrafında çocukların ve ailelerin sürekli olarak gezdiği bir noktada kurulan sera dikkat çekti.Binaların arasında yerleşim yerinde kurduğu sera ve barakada uyuşturucu imalatı yapan zanlı gözaltına alınıp mahkemeye sevk edilirken Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi yaptığı açıklamada, uyuşturucuya karşı mücadelenin aralıksız olarak süreceğini söyledi. Çiftçi ;” Jandarma ekiplerimiz aldıkları her ihbarı değerlendirerek ilçemizin daha güvenli bir hale gelmesi eski imajını kazanması için elinden gelini yapmaktadır. Kendilerine güvenimiz sonsuzdur.”

Geçtiğimiz günlerde de ilçede yapılan operasyonlarda son zamanların en büyük zararlılarından olan “ Bonzai “ maddesi ele geçirilmişti.

Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi, “Uyuşturucu ile mücadelemiz hız kesmeden devam ediyor edecek. Vatandaşlarımızın çocuklarımızı zehirleyen bu zehir tacirlerine karşı duyarlı olmalarını ve güvenlik güçlerine yardımcı olmalarını istirham ediyorum” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi