476 okuma Bu Kategoridesiniz : 15 Mart 2017 Çarşamba 17:25

YALOVA BELEDİYESİ PEROSNELİNE BİR İLK

YALOVA BELEDİYESİ PEROSNELİNE BİR İLK

Yalova Belediyesi personelleri için Bad Godesberg Parkı içerisinde belediyeye ait arsada sosyal tesislerin yapımına başlandı. Yalova’da ilk kez yapılan personele yönelik tesislerden halkımızda faydalanabilecek.

Yalova Belediye personeline özel belediye tesisi kentimizde bu zaman kadar hiç yapılmamıştı. Başkan Salman’ın personele sözü olan belediye sosyal tesisinin yapımına geçtiğimiz günlerde başlandı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, tesis inşaatını gezerek çalışmaları yerinde inceledi. Bad Godesberg Parkı içerisinde belediyeye ait olan alanda yapımına başlanan tesis 85 m2 alana sahip olacağı belirtildi.

“Mesai Arkadaşlarıma Verdiğim Sözü Yerine Getiriyoruz”

“Kentimizde önceliğin personelimize ait olduğu bir sosyal tesisimiz yoktu” diyen Başkan Salman; “Mesai arkadaşlarıma ben bunun sözünü daha önce verdim. Şimdi verdiğim sözü yerine getiriyoruz. 2016 yılı sonunda projelendirmesini yaptık. Yaz sezonuna yetişmesi içinde Mart ayında yapımına başladık. Kısa sürede tamamlayarak, mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin bir arada olabileceği, birlikte zaman geçireceği sosyal tesisimizi hizmete açmış olacağız. Daha önce personelimize yönelik bir hizmet yapılmamıştı. Personelimiz içinde bir ilki gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut  

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi

Jandarma’dan Kumarhane Baskını  

Jandarma’dan Kumarhane Baskını