683 okuma Bu Kategoridesiniz : 10 Ocak 2017 Salı 15:12

BAŞKAN SİLPAGAR’DAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK

BAŞKAN SİLPAGAR’DAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA DESTEK

Kızılay Yalova Şubesi Gezici Kan İstasyonu ekibi, AK Parti Çiftlikköy Gençlik Kolları’nın gerçekleştirdiği organizasyonla Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde kan bağışı standı açtı

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, kan bağışı kampanyasına destek veren ilk isimlerden biri oldu. Sağlık nedeniyle kan veremeyen Başkan Silpagar, sembolik olarak kan bağışına katıldı. Silpagar, kış döneminde kan bağışına ihtiyaç duyanların sayısında artış olduğunu ifade ederek, “Kan bağışı gönüllüsü olmak kutsal bir görev. Kan bağışçılarımız ulvi bir görevi yerine getiriyor, hepsine ve Türk Kızılayı’nın değerli personellerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kan bağışı kampanyasına, Çiftlikköy Belediyesi personeli de büyük ilgi gösterdi. Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, Belediye birim müdürleri ve personelleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları üyeleri ve vatandaşların da yoğun katılımından memnun olduklarını dile getiren Kızılay yetkilileri, “Kış döneminde kan bağışçılarımızın sayısında bir düşüş olmuştu. Kan stoklarımızın ihtiyaca cevap verebilmesi adına kamu kurumlarından gördüğümüz destek sevindirici. Burada gördüğümüz ilgiden de memnunuz. Çiftlikköy Belediyesi’ne ve AK Parti Gençlik Kolları’na bu organizasyonu yaptıkları için teşekkür ederiz. Vatandaşlarımızı kan bağışçısı olmaya davet ediyoruz” diye konuştular.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Exxen’de hangi içeriklerin yer alacağı ortaya çıktı  

Exxen’de hangi içeriklerin yer alacağı ortaya çıktı

Subaşı’nda Sefer Saatlerinde Değişim  

Subaşı’nda Sefer Saatlerinde Değişim

Vatandaşımız Bu Noktalara Sahip Çıksın  

Vatandaşımız Bu Noktalara Sahip Çıksın