1.130 okuma Bu Kategoridesiniz : 05 Temmuz 2018 Perşembe 20:43

Darp ve Tecavüz İddiası İle Gözaltına Alındılar

Darp ve Tecavüz İddiası İle Gözaltına Alındılar

Edinilen bilgiye  göre Yalova’nın Topçular civarın yer alan bir restauranttan veya otelden yabancı uyruklu hayat kadını, mekandan ayrıldıktan sonra üç genç tarafından tecavüz ve darp edildi.

Edinilen bilgiye göre isimleri F.E (23), Ü.D (22), A.A (20) olan  üç kişi yabancı uyruklu hayat kadınıyla mekandan ayrılıp, Orhangazi bölgesinde yabancı uyruklu kadınlara tecavüz ve darp ettikleri iddaa edildi.

Tofaş marka 77 AR 744 plakalı araçla Jandarmaya yakalanan hayat kadını ve üç arkadaş Gebze-İzmir otobanında gözaltına alınırken , savcılık tarafından şüpheliler hakkında yasal işlem başlatıldı. Olay yerine gelen polis ekipleride aracın muayenesi olmaması ve sürücünün normal sınırın üzerinde alkollü olması nedeniyle araca ve ehliyete el konulduğu bilgisi alındı.

YALOVA’DA AHLAK BÜRO YOK MU  ! ‘

Sürekli  bu tarz olaylarından şikaetçi olduklarını belirten bölge halkı, ‘ Yalova ‘da Ahlak Büro yokmu bu adresler herkes tarafından bilinen adresler burada artık gecesi gündüzü kalmamıl alenen fuhuş yapılmakta ve bunu da bütün bölge halkı bilmektedir.Durmadan bu tarz olaylar yaşanıyor. Bölgemizde ki bu tür mekanlar, restauratların yerleri zaten belli bu tür yerlerin ne iş yaptıkları açıkken önlem neden alınmıyor. Ülkemizin durumda ortada yetkililer hayat kadınları konusunda biz bölgede yaşayan insanlara artık yardımcı olsun lütfen. ‘ diye konuştular.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti  

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi  

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki  

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki