957 okuma Bu Kategoridesiniz : 09 Ağustos 2018 Perşembe 18:05

Derede Erkek Cesedi Bulundu

Derede Erkek Cesedi Bulundu

Yalova’da son 1 hafta da derede 2’nci ceset. Uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen kimliği henüz tespit edilemeyen adamın dereye düşerek boğulduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

Gaziosmanpaşa Mahallesi Kazım Patıl Caddesi’nde ikamet eden vatandaşlar, mahallenin  ortasından  geçen Balaban Deresi’nde hareketsiz hade duran bir erkek cesedi olduğunu fark ederek durumu polise bildirdi. Gelen ihbar üzerine olay yerine ekipler kısa sürede  intikal etti. Ekiplerin ilk incelemesine göre  dere içerisinde yüz üstü dönük şekilde boğulmuş bir erkek cesedi ile karşılaşan ekipler ilk olarak şahsın üzerinde kimliğini tespit etmeye yardımcı olabilecek bir resmi evrak aradı şahsın üzerinden herhangi bir resmi evrak çıkmadığı için Polis ekipleri şahsın kimliğini belirleyemedi.

Çevre sakinlerinden alınan bilgiye göre , şahsın uzun süredir madde bağımlısı olduğu bali kullandığını ve dere kenarına koyduğu yatakta yatarak burada yaşadığını söyledi. Şahsın kısa bir süre önce  ailevi nedenlerden dolayı eşinden boşandığı öğrenildi. Polis ekipleri çevre sakinlerinin verdiği bilgiler doğrultusunda , şahsın uyuşturucu maddenin  etkisi ile dengesini kaybederek dere yatağına  düştüğü üzerinde duruyor. Dereden çıkarılan şahsın cesedi Yalova Devlet Hastanesi morgonu kaldırıldı. Olayla alakalı tahkikat sürüyor. Kesin ölüm nedeni otopsi sonrasında belirlenecek.

Sponsor Alanı

Etiketler: , ,

 benzer haberler

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki  

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki

İş Hanı’nın Bodrumunda Ölü Bulundu  

İş Hanı’nın Bodrumunda Ölü Bulundu

Silahın Çocukların Olduğu İnternet Cafe’de Ne İşi Var ?  

Silahın Çocukların Olduğu İnternet Cafe’de Ne İşi Var ?