927 okuma Bu Kategoridesiniz : 08 Ağustos 2018 Çarşamba 16:14

Etibank Tesislerinde Asılı Halde Bulundu

Etibank Tesislerinde Asılı Halde Bulundu

Yalova’nın  Seyrantepe mahallesinde  ikamet eden 28 yaşındaki inşaat işçisi Çiftlikköy’de bulunan Etibank tesislerinde asılı olarak bulundu.Bir ihbar üzerine olay yerine giden Polis ekipleri yaptıkları incelemede asılı halde bulunan kişinin  Yalova Belediye Temizlik Personeli İlhami TOPLU’ nun 28 yaşındaki oğlu İsmail TOPLU olduğunu tespit etti.

Acılı baba İlhami Toplu, oğlunun ölümü ile ilgili olarak ;” Oğlum gece eve gelmedi.Sabahleyin eve polis gelerek bize ölüm haberini bildirdi.Oğlum inşaatlarda çalışarak hayatını kazanıyordu. İntihar etmesine bir sebep yoktu.Arkadaşlarından bazı kişilerden alacağı olduğunu öğrendim.Bazı kişilerin kendisini tehdit ettiğini ve kendisine bir şey olursa ölümünden onların sorumlu olduğunu söylemiş.Kendisi bekar ve kendi halinde bir çocuktu.Ölüm nedenin ortaya çıkacağına inancım sonsuz.Acımız büyük.Allah kimseye evlat acısı vermesin”açıklamasını yaptı.

Polis ekiplerince Etibank tesislerinde inceleme yapıldıktan sonra İsmail Toplu’nun cenazesi  otopsi işlemlerinin yapılması için Bursa Adli Tıp Merkezine gönderildi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti  

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi  

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki  

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki