757 okuma Bu Kategoridesiniz : 18 Ocak 2018 Perşembe 16:28

ULUSOY’A YOĞUN İLGİ

ULUSOY’A YOĞUN İLGİ

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı Başaran Ulusoy, 23. Olağan Genel Kurulu öncesi Yalova’lı Seyahat Acenteleriyle Lova Hotel de bir araya geldi. Ulusoy, Türsab üyesi Yalova’lı Seyahat Acentelerine, ertelenen genel kurul süreci ve Şubat ayı sonunda yapılacak Türsab Genel Kurulu ile ilgili önemli açıklamalarda bulunarak, muhalefete ağır eleştirilerde bulundu. Geniş bir katılımla, Lova Hotel de gerçekleşen toplantıya, Türsab Yalova BYK üyesi Seyahat Acenteleri ve Türsab Yönetim Kurulu üyesi İsmail Hakkı Yüksel de katıldı.

Başaran Ulusoy ile beraber, Türsab Yalova BYK Başkanı, Ahmet Başol Haraç ve BYK II.Başkanı Ömer Oral da üyelere hitap etti. Yalova BYK çalışmaları ve yaklaşan genel kurul ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Termal, Ortadoğu turizmi ve Atatürk’ün Yalova’da ki eserlerinin turizmde bir ürün olarak değerlendirilmesine yönelik çalışmalar ve yıl içinde yapılması planlanan Arap Festivali hakkında üyelere bilgiler verdiler.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı Başaran Ulusoy, 23. Olağan Genel Kurulda aday olmayı düşünmediğini söyleyerek, Yalova’lı Seyahat Acentelerinden helallik istedi. Türsab’ın sahibinin üyeler olduğunu ve herkesin genel kurula katılarak birliğe sahip çıkması gerektiğini kendisininde Türsab için her zaman olduğu gibi her türlü fedakarlıkta bulunacağını paylaştı. Ata şehri Yalova’nın kendisi için özel bir yeri olduğunu, her daim Yalova’lı Seyahat Acentalarından gördüğü ilgi, destek ve sevginin kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Türsab Başkanı Başaran Ulusoy üyelere teşekkür etti.

Türsab olarak Yalova’da 39.Bölgesel Yürütme Kurulunu (BYK’yı) kurarak doğru bir iş yaptıklarını ve Yalova BYK’nın çalışmalarından çok memnun olduklarını paylaşan Ulusoy, Türsab Yalova BYK Başkanı Ahmet Başol Haraç ve Yönetim Kuruluna başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Teşkilatlanmanın önemine vurgu yapan Ulusoy, 1,5 yıl önce Yalova da, Türkiye içinde teşkilatlarının 39.sunu açarak ülke ve Yalova turizmine katkı verdikleri için mutluluk yaşadıklarını, her daim Yalova’ya hizmete hazır olduklarını söyledi. Toplantı sonunda Türsab Yalova BYK Başkanı Ahmet Başol Haraç ve Yönetimi Başaran Ulusoy’a Yürüyen Köşk maketi taktim etti.

Sponsor Alanı

Etiketler:

 benzer haberler

Online Alışverişlere Yeni Düzenlemeler Geliyor  

Online Alışverişlere Yeni Düzenlemeler Geliyor

Muharrem İnce ‘Memleket Hareketi’ için Iğdır , Ardahan ve Kars’ta  

Muharrem İnce ‘Memleket Hareketi’ için Iğdır , Ardahan ve Kars’ta

Fiyatı 2,000 doları gördü  

Fiyatı 2,000 doları gördü