556 okuma Bu Kategoridesiniz : 13 Mart 2018 Salı 21:09

Alevler İçinde Kalan Araçta Yanarak Can Verdiler

Alevler İçinde Kalan Araçta Yanarak Can Verdiler

Edinilen bilgiye göre bu sabah İzmir istikametinde Yalova Handere Viyadüğü civarında ters yola girdiği iddia edilen bir ailenin bulunduğu aracın sebep olduğu trafik kazasında bulundukları araçta sıkışmaları nedeniyle 2 kişi yanarak can verdi.

Alınan bilgiye göre, kaza, bu sabah saat 10.45 sıralarında Yalova – İzmir otobanı Kılıç kavşağı yakınlarında meydana geldi. İstanbul’daki kardeşinin cenazesine gitmek isteyen 73 yaşındaki Nurettin Atmaca idaresindeki 16 K 0301 plakalı otomobil ile ters şeritten otobana girdi.

Kilometrelerce sonra kendi şeridinde ilerleyen 34 KR 8707 otomobil ile kafa kafaya çarpışan aracın alev alması sonucu sürücü Nurettin Atmaca, hayat arkadaşı Gürdane Atmaca ile birlikte yanarak hayatını kaybetti.Çevreden yardıma koşanlar araçtaki yangına müdahale etmelerine rağmen iki kişin hayatını kurtaramadılar.

Bu arada diğer otomobilde bulunan Osman Ataş (42), Emine Ataş (42) ile çocukları Yusuf Buğra (6) yaralı olarak Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Yalova Savcılığı olayla alakalı soruşturma başlattı. Savcılık araçta yanarak ölen çiftin cenazelerini , kimliklerinin tespiti için Bursa Adli Tıp Kurumu’na sevk etti. Osmangazi’ye bağlı Çiftehavuzlar Mahallesi’nde oturan çiftin 73 yaşındaki Nurettin Atmaca ve eşi Gürdane Atmaca olduğu ortaya çıktı.Yaşlı sürücünün İstanbul’daki kardeşinin cenazesine gitmeye çalışırken yolu şaşırıp ters şeride girdiği tahmin ediliyor. Olayla alakalı soruşturma sürüyor.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Hoşuna Giden Gösteri Serbest Maden İşçilerine Yasak  

Hoşuna Giden Gösteri Serbest Maden İşçilerine Yasak

Savcı Tutuklama Talep Etti  

Savcı Tutuklama Talep Etti

Okullarımızda Gerekli Tedbirler Alındı  

Okullarımızda Gerekli Tedbirler Alındı