659 okuma Bu Kategoridesiniz : 09 Nisan 2018 Pazartesi 13:49

ÇERKES BİRLİĞİ’NDE GÖREV DAĞILIMI

ÇERKES BİRLİĞİ’NDE GÖREV DAĞILIMI

Yalova Çerkes Birliği ‘ nin 18.03.2018 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulunda yeterli çoğunluğun sağlanamaması üzerine 25.03.2018 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulunda yeni yönetimi denetleme ve disiplin kurulları oluşturuldu. Yalova Çerkes Birliği ‘ nin yeni yönetiminde görev dağılımında ; birlik başkanı İsmail Çınar , başkan yrd. Salih Kocabaş, Riyasettin Yılmaz, Sefer Keskin, Orbay Tuna, genel sekreter Yasin Erol , sayman Mustafa Şenol , üyeliklere Burhan Ertürk ve Gönül Erdoğan seçildi.

Yalova Çerkes Birliği Derneği nin seçilen yeni yönetimi adına dernek başkanı İsmail Çınar şu açıklamayı yaptı. “2006 yılında kurulmuş olan derneğimizin kurulmasında emek veren , kurucular kurulundan itibaren görev almış tüm başkan ve yönetim kurullarına , denetleme ve disiplin kurulları üyelerine ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz , hepsine minnettarız. İlimizdeki ve il dışındaki hemşehrilerimize ulaşarak dayanışmamızı ve kaynaşmamızı güçlendireceğiz. Halkımızın sosyal, kültürel , tarihi ve ekonomik anlamdaki birlikteliklerini geliştireceğiz. Sivil toplum örgütleri ve kamu kurum ve kuruluşlarıyla ortak projeler geliştireceğiz.

23 Nisan 2018 tarihinde Derneğimizin Sanat Sokaktaki yeni adresinde açılışını planlamaktayız.Derneğimize desteklerinden dolayı Yalova Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz.Yalova Belediye Başkanımız Vefa Salman ile beraber 21 Mayıs Çerkes Soykırım ve Sürgünü Anıtı ile ilgili çalışmamız devam etmektedir.Derneğimizin sosyal sorumluluk proje ve çalışmaları kapsamında çerkes halk dansları kurslarını planladık. Minikler,Gençler ve 2. bahar folklor kurslarında yer almak isteyen hemşehrilerimizin derneğimize müracaat etmelerini bekliyoruz. Aynı zamanda derneğimizde akordiyon ve mızıka kursları da başlayacaktır.

Yalova Çerkes Birliği Derneği Başkanı ve yönetim kurulumuz olarak tek dileğimiz bizlere inanmanız ve sizlerin kıymetli desteklerinizi bizlere esirgememenizdir. ” dedi .

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Yalova’da Sigara İçme Yasağı Başladı  

Yalova’da Sigara İçme Yasağı Başladı

Haberciliğin Geleceği Dijital Medya’da  

Haberciliğin Geleceği Dijital Medya’da

Hoşuna Giden Gösteri Serbest Maden İşçilerine Yasak  

Hoşuna Giden Gösteri Serbest Maden İşçilerine Yasak