671 okuma Bu Kategoridesiniz : 21 Mart 2018 Çarşamba 14:53

Hanım Ağa Nereye Gitti ?

Hanım Ağa Nereye Gitti ?

Yalova ‘da emlakçı olan ve halk arasında Tuğba GÜLER olarak tanınan Gülay KALAYCI ortadan kayboldu. Edinilen bilgilere göre Kalaycı’nın Yalova , Biga , Çanakkale , Bursa , İzmit gibi illerde toplamda 200 Milyon TL (Eski para ile 200 Trilyon ) üzerinden para ile ortadan kaybolduğu iletiliyor.

Edinilen son bilgilere göre Yalova’da ve Çanakkale’de emlak işiyle uğraşan 48 yaşındaki Gülay Kalaycı, 5 gün önce 2 çocuğunu ablası Fatma Mehmetçik’e bıraktıktan sonra sırra kadem bastı. Bir daha kendisinden haber alınamayan kadının hayatından endişe eden ablası savcılığa kayıp başvurusunda bulundu. Emlakçı kadının telefonuna ulaşılamadığı dile getiriliyor. Sırra kadem basan emlakçının sosyal medya hesaplarıda bir anda ortadan kaybolurken mağdurların aklına ” acaba ikinci çiftlik bank vakası mı ? ” sorusu geldi.

Kalaycı kısa bir süre önce Biga ilçesinde darp edilmiş ve silahlı saldırıya uğramıştı. Dolandırıcılık yaptığı iddia edilen Güler Kalaycı hakkında Yalova adliyesinde herhangi bir dolandırıcılık başvurusu bulunmuyor. Aile basına konuşmak istemediklerini dile getirirken, Gülay Kalaycı’nın iş yerinde de sessizlik hakim.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti  

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı  

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !  

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !