1.047 okuma Bu Kategoridesiniz : / 09 Ekim 2018 Salı 17:25

Ultra Konforlu İl Binası

Ultra Konforlu İl Binası

Yalova AK Parti İl ve İlçe teşkilatı yıllardan beri Cumhuriyet caddesinde bulunduğu binadan taşınıyor. Yeni taşınacağı adres ise 112 araçlarının sürekli olarak geçişlerde sorun yaşadığı Çeşme Sokak No.7 de bulunan eski Anafen (FETÖ yapılanmasından kapatılan) Dersanesinin olduğu binada AK Parti Yalova İl ve İlçe teşkilatı için hazırlıklar son sürat devam ediyor.

Yaklaşan yerel seçimlerde AK Parti  yeni binasında  faaliyetlerini sürdüreceği tahmin edilirken , bina ile ilgili sosyal medyaya yansıyan görüntülerde lüks toplantı salonu gözleri kamaştırıyor.İki katı kiralayan partinin, bir katı İl teşkilatı diğer katı ise ilçe teşkilatı tarafından kullanılacağı öğrenildi. Çeşme sokağın en büyük problemi trafik.Zaman zaman sağlı sollu parkların yaşandığı Çeşme sokak 112 acil servisi ambulanslarının en çok sorun yaşadığı bölgelerden biri olarak biliniyor.Cadde üzerinde araçların park etmesi trafik sorunlarına yol açarken Ak Parti teşkilatının araçlarının ne şekilde veya hangi konumda park halinde olacağı merak konusu.

Alınan bilgiye göre,3 ve 4. katı parti tarafından kiralandı.3 kat komple il teşkilatına 4. katın bir bölümü ilçe başkanlığı tarafından kullanılırken bir kısmı lüks konferans salonu ve bir kafeterya olarak kullanılacak.Partinin bir ay içinde taşınacağı ve içerde yapılan tadilatı beklediği tadilat işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ak Parti’nin yerel seçim maratonunu buradan yürüteceği gelen bilgiler arasında.

Mahalle sakinleri ise,” Bu sokak Çınarcık,Termal ve bu tarafta bulunan mahallelerin şehir merkezine ulaştığı tek bağlantı.İl Sağlık Müdürlüğünün yanında bulunan 112 ambulans servis noktasının merkeze geçiş yeri.Ayrıca bu sokakta bir alış veriş merkezi var.Onunda trafiği eklenince çok sorun yaşanacak.Şimdi bile ambulans geçişlerinde yoğun trafik ve hatalı parklar yüzünden sorun yaşanıyor.Parti binaları trafiği az olan bölgelere açılsa daha iyi olacaktı.” dediler.

Foto : Sosyal Medya

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti  

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı  

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !  

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !