1.190 okuma Bu Kategoridesiniz : 16 Ekim 2018 Salı 08:57

Çatlak Profesörler Bilim Tiyatrosu

Çatlak Profesörler Bilim  Tiyatrosu

Bu bir format , bu bir İspanyol tiyatrosu ve dünyada 41 ülkede başarı ile yürütülen bir proje 42. ülke olarak da Türkiye’de sahnelenmektedir.Amacımız çocukları eğlendirerek fen ,bilim ve ilimi onlara sevdirmeyi amaçlıyoruz. Biz bu etkinliği bir yardımcı ders kitabı gibi düşünüyoruz. Öğretmenler bu ders öğretcilerine izlettikten sonra iş profesörün dediği gibi diyerek öğrencilere sorular yöneltmeleri ve onların bu etkinlikten ne derece bilgi sahibi olduklarını hangi konulara daha çok ilgi duydukları yada merak ettiklerini sorgulamaları bizim için önemlidir. Zaten etkinliği amacı öğrencilerin bilim , ilim ve fen’de merak ettikleri soruların yanıtlarına ulaşmalarını sağlamaktır.

Öğretmenlerimizin öğrencilerini zaman zaman bu tür etkinliklere getirerek onların meraklarını gidermelerini ve ufkunu açıcak yeni fikirler edinmelerini sağlayacak etkinlikler düzenlenmelidir.

Etkinlik kapsamında Atatürk İlköğretim Okulu , Fen Bilimleri ders etkinliği kapsamında öğrencileri  Çatlak Profesörler Bilim Tiyatrosu’na katılmalarını sağladı.

Haber : Ebru Kaplan

Sponsor Alanı

Etiketler:

 benzer haberler

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK  

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK

KİTAP FUARI 24 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK  

KİTAP FUARI 24 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK

PARÇALAR YALOVA KENT MÜZESİ’NDE SERGİLENİYOR  

PARÇALAR YALOVA KENT MÜZESİ’NDE SERGİLENİYOR