2.086 okuma Bu Kategoridesiniz : 28 Eylül 2018 Cuma 12:04

Oğuzhan Koç’un Yeni Yol Arkadaşı Olarak

Oğuzhan Koç’un Yeni Yol Arkadaşı Olarak

Tükel kardeşler başarılarına aralıksız devam ediyor. Türk Pop Müziğine büyük katkılar sağlayan Tükel kardeşler son Simge Sağın ve Ayşegül Aldinç gibi Türk Pop Müziğine damga vuran isimlere menejerlik yaparak çeşitli organizasyonlar ile sayısız başarıya imza atmıştı.

Cihan Tükel ve Mert Tükel abi kardeş 6 yıl üst üste yılın en başarılı menajerleri olarak ödül almıştı. Cihan Tükel genç kızların sevgilisi Oğuzhan Koç ile menajerlik anlaşması sağladı. Oğuzhan Koç’un artık menajerlik faaliyetlerini yürütecek olan Cihan Tükel yeni konseptler ile organizasyonlar düzenlemek ve markalarını duyurmaya devam etmek istiyor.Mert Tükel önümüzdeki yıllarda başarılı sanatçıları Avrupa konserleri’ne çıkartmaya hazırlanıyor. Özellikle Avrupa ve Balkanlar konser düzenlemek isteyen Mert Tükel yeni isimler keşfetmeye hazırlanıyor. Dj .Burak yeter’in “tuesday” single ile dünyada tanınmasını sağlayan başarılı menajer şimdi türkiye’deki iddialı isimleri götürecek

Tükel Kardeşler ;” Sektör içerisinde yer aldığımız her organizasyonda edindiğimiz bilgi , birikim ve tecrübeler ile hareket ederek yaptığımız işin en iyisini yapmak için elimizden geleni yapmaya devam edicez” açıklaması yaptı.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Sevilen Sanatçının Ölümü Sanat Camiasını Yasa Boğdu  

Sevilen Sanatçının Ölümü Sanat Camiasını Yasa Boğdu

Model Bitti  

Model Bitti

Hakhan’dan ‘Adı Sen’  

Hakhan’dan ‘Adı Sen’