1.970 okuma Bu Kategoridesiniz : 12 Kasım 2018 Pazartesi 00:25

Yalova Aşçılar Pastacılar Derneği Bir Araya Geldi

Yalova Aşçılar Pastacılar Derneği Bir Araya Geldi

Yalova Aşçılar Pastacılar Derneği Bugün 2ci toplantılarını gerçekleştirdiler. Dernek Yöbetim Kurulu Başkanı Hakan Engin ‘’Yalova Aşçılar pastacılar derneği kurulmasındaki amaç aşçılık ve pastacılık mesleğini en iyi bir şekilde uygulamak ve profesyonel aşçılar pastacılar yetiştirmek amaçlı kurulmuştur. Derneğimiz, Taşkopan federasyonuna bağlıdır. Taşkopan federasyonu milli eğitimle anlaşmalı tek federasyondur. Bu federasyonun bünyesinde biz Yalova Aşçılar ve pastacılar derneği olarak Yalova’mızı en iyi bir şekilde temsil etmek ve de tüm yemek yarışmalarına katılıp mesleğimizi ve Yalova’mızın tanıtımını yapmak için kurulmuştur.

Yalova’da eğitimlerimiz yemek pasta kebap tatlı dekor eğitimlerimiz olacak kısaca tüm mutfak sanatları eğitimlerimiz olacak vereceğimiz eğitimlerin hepsi milli eğitimle beraber hareket edilip sertifika verilecektir. Vereceğimiz sertifikalar tüm Türkiye’de geçerli olup kullanılmasında hiçbir sakınca olmayacaktır. Mutfak sanatları eğitimlerimiz en kısa zamanda başlayacaktır.’’ Dedi.

Yönetim Kurulu:
Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Engin, Başkan Yardımcısı Necla Günaydı, Genel sekreter Seda Saybo, Sayman İlker Tüfek, Üyeler: İsmail Altun ,H. Ceyhun Başar, Sabri Günaydı ve Yedek üye Elif Özateş’ten oluşmaktadır. Yalova Aşçılar ve pastacılar derneği (yapader)

Haber : Ebru KAPLAN

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi