1.048 okuma Bu Kategoridesiniz : 27 Mayıs 2019 Pazartesi 19:10

Aile Boyu Vahşet !

Aile Boyu Vahşet !

Yalova’da 25 Yıl önce gerçekleşen cinayet Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerine gelen ihbar üzerine ekipler 25 yıllık dosyayı raftan indirdi. Yalova’da öldürülen 23 yaşındaki S.Ç. isimli genç kadının katil zanlıları oldukları tespit edilen aile üyeleri 25 sene sonra yakalandı.Edinilen bilgilere göre evlilik dışı hamile kalan kadının, aile üyeleri tarafından öldürülmesi için öz babasının, kız kardeşi (kızın halası) ve bacanağını (kızın eniştesi) azmettirdiği, olayın gerçekleştiği gün ise S.Ç.’yi temizlik yapma bahanesiyle evine çağıran hala ve eniştesinin ifadelerinde genç kadını boğup cesedini ormanlık alana gömdükleri ortaya çıktı.

Gelen ihbar üzerine harekete geçen Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan ve sorgularında haklarındaki iddiaları kabul eden şüpheli şahısların alınan ifadeleri neticesinde S.Ç.’nin 25 sene önce evlilik dışı hamile kaldığı gerekçesiyle öz babası S.K. (71) tarafından kendisini öldürmesi için halası V.M. (56) ve halasının eşi M.M.’yi (71) azmettirdiği, halası V.M.’nin olayın gerçekleştiği gün maktule S.Ç.’yi kendisinin temizliğini ve yemeğini yapması bahanesiyle Karamürsel’den alarak beraberinde Arnavutköy’deki ikametine getirdiği, daha sonrasında ise halasının eşi M.M.’nin ise S.Ç.’yi gezdirmek maksadıyla Tayakadın mevkiisine götürdüğü ve halası V.M.(56) ve M.M.(71) tarafından burada boğarak öldürüp akabinde ormanlık arazi içerisine gömdükleri ortaya çıktı.

Zanlıların ifadelerinin ardından bölgede S.Ç.’ye ait cesedin bulunmasına yönelik ceset ve kadavra arama köpeği ile arama ve kazı çalışmaları başlatıldı. Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi . Yalova’da 25 yıl önce işlenen S.Ç. cinayetinin şüphelileri maktulün babası S.K., halası V.M, eniştesi M.M. ve kuzeni T.M.(51) çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti  

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi  

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki  

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki