1.234 okuma Bu Kategoridesiniz : 07 Şubat 2019 Perşembe 16:40

Yalova’nın Bir İntiharcı Şovmeni Eksikti

Yalova’nın Bir İntiharcı Şovmeni Eksikti

Yalova’nın da  profesyonel intiharcı şovmeni oldu. Edinilen bilgilere göre daha  önce  2 kez İzmit olmak üzere defalarca kez Başiskele,Derince,Körfez,Dilovası, Çayırova,Gebzede  de intihar girişimlerinde bulunduğu şahsın bu işi meslek haline getirdiği ve yollardaki trafik levhalarına çıkarak intihar edeceğini beyan ederek yetkililerden yardım sözü aldıktan sonra şovlarına son verdiği aktarıldı. Kısa bir süre önce İstanbul ‘da bir trafik levhasına çıkarım intihar girişiminde bulunduğu son olarak ta Yalova’ya gelerek  intihar girişiminde bulundu.

Çoğunluk karayollarının yol trafik levhalarına çıkan Hasan İnan adlı şahıs bütün intihat şovlarında  İzmir’e gitmek  için para istiyor yardım sözü aldıktan sonra ise intihar girişimine son veriyor. Bugün ise Yalova’yı kendisine hedef seçen Hasan İnan vatandaşların  şaşkın bakışları içinde Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Araştırma Kampüsü kavşağı önündeki trafik levhasına çıkıp, vatandaşların şaşkın bakışları arasında gazetecilerin gelmesini istedi.Bu sırada yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen polis ve Yalova itfaiyesi şahsın herhangi bir zarar görmemesi için  tedbir aldı.

İtfaiye aracı ile trafik levha çıkan müzakereci polis şahsı ikna etti.Hasan İnan her zaman olduğu gibi yine vali yardımcısı ile görüşmek isteyerek yardım talebinde bulundu. Kendisini ikna eden polis memuru ile İtfaiye aracının sepetine binen İnan işlemlerinin yapılması için Yalova Polis Merkezine götürüldü.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti  

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi  

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki  

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki