774 okuma Bu Kategoridesiniz : 06 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04

Bu Neyin Son Uyarısı ?

Bu Neyin Son Uyarısı ?

Araç sahipleri tarafından son zamanların en tartışmalı konularından birisi haline gelen caddeye park edilen araçlara kesilen otopark adı altında kesilen otopark makbuzları. Son günlerde bazı cadde ve sokaklarda park halinde olan araçların camlarına SON ÖDEMEYE ÇAĞRI yazısı olan ilanlar bırakldı.

İŞTE O METİN

Şirketimiz tarafından işletilmekte olan YALOVA PARK 77’ye olan otopark ücret borcunuzu PARKOMAT GÖREVLİLERİNE sorgulatarak var olması halinde görevliye veya aşağıda belirtilen adrese ödemeniz , aksi takdirde otopark ücretini ödemeyenler hakkında yasal icra takibine başlanacağı hususu tarafınıza ihtar olunur.

NOT : Ödeme yaptıysanız veya borcunuzun olmaması durumunda bu uyarıyı dikkate almayınız.

Geçmiş yıllarda bu konu ile ilgili olarak Danıştay 8 . Dairesine dava açılmış açılan davada mahkeme belediyenin aldığı encümen kararını bozmuş ve yürütmeyi durdurmuştu. Konu ilgili olarak borculuya bedel iadesi hakkı doğmuştur. Fakat yalova’da son zamanların en büyük tartışmalarından bir tanesi BU PARK ÜCRETLERİ YASAL MI ? veya VATANDAŞ BU ÜCRETLERİ ÖDEME MECBURİYETİ VAR MI ? gibi sorular sorulmaktadır.

Google’da Emsal Kararları Ara : Caddeden Alınan Otopark Ücreti Yasal Mı ?

Sponsor Alanı

Etiketler: , ,

 benzer haberler

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti  

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı  

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !  

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !