816 okuma Bu Kategoridesiniz : 12 Şubat 2019 Salı 21:48

Yetki Artık Gençlerde Olmalı

Yetki Artık Gençlerde Olmalı

2019 Yerel Seçimleri öncesinde açıklamalarda bulunan İYİ Parti Belediye Meclis Adayı Umut DİNÇ ;” Belediye meclislerinde yetki artık vizyonu geniş , inovatif düşünebilen ve çevreye önem veren bir yönetim anlayışına sahip genç nesillere emanet edilmesi gerekmektedir.

Yalova bu şehirde herkesin ortak paydası bu nedenle mümkün olduğunca Yalova’mıza sahip çıkmamız gerekmektedir. Kentimiz jeopolitik konumu bakımından marmaranın incisi konumunda ve metropollerin ortak geçiş noktası olması nedeniyle birçok imkana sahip olma özelliğini barındırmaktadır. Yerel yönetimlerin artık genç nesillere aktarılmasının zamanı geldi. Yerel yönetimlerin genç nesillere aktarılması daha yenilikçi fikirlerin ortaya çıkmasına ve daha da gelişmesine yardımcı olacaktır. Kentimiz doğası , denizi ve güzellikleri ile bir cennet konumunda.

Yalova’mızın güzelliklerinin ön plana çıkarılması ve daha da gelişmesine katkı sağlamak için gece gündüz demeden çalışarak kapı kapı gezerek kentin gerçek sorunlarını dinleyip yenilikçi fikirler ile kentimizin daha da gelişmesine katkı sağlamak istiyoruz.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması  

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması  

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”  

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”