1.164 okuma Bu Kategoridesiniz : 05 Şubat 2019 Salı 15:54

Sevenleri Son Yolculuğunda Onu Yalnız Bırakmadı

Sevenleri Son Yolculuğunda Onu Yalnız Bırakmadı

Yalova Belediyesi’nde 33 yıl  görev yapan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Dinçer İlhan, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle geçtiğimiz pazartesi günü hayatını kaybetti son yolculuğuna görev yeri olan Yalova Belediyesi önünden resmi kortej eşliğinde başlanıldı sevenlerinin eşliğinde gözyaşlarıyla uğurlandı.

Yalova Belediyesi bünyesinde birçok birim ve kademesinde uzun yıllardan beri görev yapan ve son olarak Vesa SALMAN’ın belediye başkanı olması ile birlikte kendisine verilen başkan yardımcılığı görevini sürdürdüğü esnada yakalandığı amansız kanser hastalığı sebebiyle Yalova’da özel bir hastanede tedavi altına alınan Dinçer İlhan amansız hastalığa yenik düşerek  hayata gözlerini yumdu.

İlhan’ın başta spor camiası olmak üzere , Belediye personelini ve sevenlerini yasa boğdu. 1961 doğumlu 58 yaşında hayata veda eden Dinçer İlhan için, evinin önünde helallik alınmasının ardından görev yeri olan Yalova Belediyesi önünde tüm belediye personelleri ve üst düzey isimlerin katılımı ile resmi tören düzenlendi.

İlhan’ın cenaze törenine  eski bakanlardan Gürcan Dağdaş, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan yardımcısı Halit Güleç, mesai arkadaşları, Yalova Belediyesi eski başkanlarından Yakup Koçal ve Yalova Belediyesi eski başkanlarından Barbaros Binicioğlu, ilçe ve belde belediye Başkanları, belediye meclis üyeleri, Siyasi partilerin il başkanları, belediye başkan adayları, STK temsilcileri ve sevenleri hazır hazır bulundu.

Dinçer İlhan’ın tabutunu bir dönem müdürlüğünü yaptığı Zabıta memurları  taşıdı. Dinçer İlhan Merkez Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedildi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi