420 okuma Bu Kategoridesiniz : 07 Haziran 2020 Pazar 01:02

DİNÇ SİYASETTE NELER DEĞİŞTİREBİLECEK?

DİNÇ SİYASETTE NELER DEĞİŞTİREBİLECEK?

Yalova’da siyasi dengeleri değiştirmek için emin adımlarla ilerleyen gençlerden oluşan bvir kadro geliyor. Hedefleri Atatürk ilkelerine bağlı , çağdaş ve ekonomide daha güçlü bir Türkiye hayali ile yola çıkacak olan yeni oluşumda yer almaya hazırlanan DİNÇ ” Bize verilen her görevi elimizden gelenin en iyisi ile yerine getirmek milletimize en büyük borcumuzdur.Yola çıkarken verdiğimiz tüm sözlerin arkasında olacak ve her zaman halka hesap veren bir yapıda olmaya daima gayret göstereceğiz” açıklaması yaptı. Yalova’da tanınan bir sima olan DİNÇ yakın gelecekte içerisinde yer almaya hazırlandığı yeni bir siyasi oluşum ile Yalova’da gençlerinde söz sahibi olmasının zamanının artık geldiğinin altını çizdi.

 

UMUT DİNÇ KİMDİR ?

Yalova’nın sevilen simalarından ve genç siyasetçi Umut DİNÇ ; 7 mayıs 1990’ da Tokata doğdu.Tokat Anadolu Lisesini bitirdi. Plevne kahramanı olan Gazi Osman Paşa Üniversitesi dekorasyon ve iç dizayn bölümüne girdi öğrenimini tamamlayarak mezun oldu bir süre teknoloji ve mağaza sektöründe kariyer yaptı 1999 tarihinde Ülkü ocaklarına tarih bilgisini ve Türk İslam ülküsünü geliştirmek için adım attı.

2004-2010 tarihleri arasında Tokat/Pazar ilçesinde Ülkü ocaklarında görev aldı ilk resmi görevi orta öğretim masası,teşkilat başkanlığı ve son olarak ocak başkan yardımcılığı yaparak şehir değişikliği yapması nedeniyle görevinden ayrıldı ve Yalova şehrine yerleşti.

2011-2014 tarihine kadar Çiftlikköy ülkü ocakları teşkilat başkanlığı ile kaldığı yerden devam etti. 2014-2018 tarihleri arasında Yalova Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe yönetimde yer aldı daha sonra mevcut görevlerinde istifa edip bir süre ara verdikten sonrada yeni kurulan genel başkanın Meral Akşener’in kafilesine katılarak Yalova İYİ Parti Merkez ilçe başkan yardımcılığı görevini aldı DİNÇ şuan siyasetin en genç girişimcilerinden. Özel bir hastanede çalışmaktadır.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti  

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı  

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !  

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !