586 okuma Bu Kategoridesiniz : 29 Haziran 2020 Pazartesi 15:19

Görenler Lütfen Hemen Bizi Arasınlar !

Görenler Lütfen Hemen Bizi Arasınlar !

Yalova Güncel Haber olarak sosyal medya hesaplarımızın tamamı halka açık olarak yayın yapmakta takip , beğeni , yorum ve diğer bilgileri görmek çok kolay. Fakat  son günlerde sosyal medya ortamında bazı kişilerin yaptığı haberleri  ” 500 bin kişi okudu , yok 2 milyon takipçi sayısına ulaştık ” şeklindeki paylaşımları tamamen komediden ibaret.

Yalova cadde veya sokaklarında 2 milyon  ( 2,000,000 ) kişiyi hangi cadde veya sokakta gördüyseniz lütfen acil olarak bizimle iletişime geçerek bilgi verin hemen anında o noktadan canlı yayın açılacaktır.

Yalova içerisinde bu kadar çok insanın bir arada olması tamamen hayal ve paylaşımı yapanların tek amacı reklam ve prim kasmaktan ibaret. Yalova içerisinde 2 milyon takipçiye ulaştıysanız neden ulusal medya ajansları size fenomen olmanızdan dolayı temsilcilik veya muhabirlik sunmadı buda merak ettiklerimiz arasında.

Yalova’da bizim bildiğimiz işini yapan 2 veya 3 ulusal medya temsilcisi bulunmakta bunlarda zaten zaman zaman gerekli yerlerde görmek mümkün. Gelelim size  2 milyon kişi Yalova sokaklarında denk geldiğiniz noktayı bizimle paylaşırsanız günün hangi saati olduğunun bir önemi yoktur oradan anında yayına girmeye hazırız. Yalova halkını bu şekilde yalan ve sallama rakamlar ile kandırıp esnaftan haksız fahiş reklam ücreti talep edip sonrasında bu reklamları olmayan web sitenizde yayınlamak yerine sadece sosyal medya yayınlayarak reklam yapmış oluyorsunuz. Bu yaptığınızda sadece kendinizi ve reklamını aldığınız esnafı kandırmaya devam edersiniz.

Yalova esnafı zaten zorlu ve sıkıntılı bir süreçten geçmenin yanı sıra hergün artan zamlar ve vergiler nedeniyle zaten evine ekmek götürmekte bile zorlanmaya başlamışken yalan ve sahte rakamlar ile esnafın gözünün boyanarak reklamlar alınması doğru değil.

Yalova Güncel Haber olarak sitemiz ilk açıldığı günden bu güne kadar herhangi bir kişiden tek bir kuruş dahi alınmamıştır. Sitemizde mevcutta yer alan reklamlar ise Hosting Sponsorumuz olan Narin Hosting , Şahsıma ait kişisel sitem ve kendi tasarımlarımın yer aldığı web sitesine ait reklamlar bulunmaktadır.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti  

Gençler Esnafa Türk Bayrağı Hediye Etti

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı  

30 Ağustos Yalova’da Coşku İle Kutlandı

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !  

Yeni Ulusal Haber Sitemiz YeniDusun.net Açıldı !