334 okuma Bu Kategoridesiniz : 29 Ağustos 2020 Cumartesi 13:21

İYİ Parti ve Müdâfaa-i Cumhuriyet

İYİ Parti ve Müdâfaa-i Cumhuriyet

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi üzerine dev Atatürk resmi asan Yalova İYİ Parti İl Başkanlığı önünde duran bayrak gören herkesi kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

Yalova İYİ Parti İl Başkan Erol TATAR ;” İYİ Parti olarak Atatürk’ün açtığı yolda , Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in de önderliğinde Müdâfaa-i Cumhuriyet  anlayışı ile ülkemizin daha iyi noktalara ulaşması ve daha çok gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya  , bu vazifeyi üstlenirken çıkabilecek her türlü zorluğu üstlenmeye hazır olduğumuz bilinmelidir. Atatürk’ün emaneti olan Cumhuriyet gençlerimizin de desteği ile  münhasır medeniyetler seviyesinde gelişmeye devam edecektir.

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak her koşul ve şartta Cumhuriyet’in faydasına olacak ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacak işlere imza atacaklarına hiç şüphemiz yoktur. Gençlerimiz imkan verilmesi halinde nasıl büyük başarılara imza attığını görmekteyiz” açıklaması yaptı.

Büyük Önder Atatürk’ünde dediği gibi ” Bütün Ümidimiz Gençliktedir ” gençlerimizin önünde birçok engel var ama arkalarında gururla taşıyacakları bir destanlarla dolu bir tarih var. Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca mazlumların ve mağdurların yanında olmuş , tarihi zaferler ve başarılarda dolu , bitti denildiği anda küllerinden yeniden doğarak bir halkı yok olmak yerine cennet bir vatan kavuşmasını sağlamıştır. Bizde İYİ Parti Yalova İl Başkanlığı , Merkez İlçe Başkanlığı ve Gençlik Kolları olarak ” 30 Ağustos Zafer Bayramı ” dolayısıyla başta büyük önder Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Anafartalar komutanı Başkomutan Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk , Silah Arkadaşları ve Aziz Şehitlerimizi   Rahmet , Minnet ve Şükranla Anıyoruz” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”  

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”

Başkan TATAR ” Bu İşin Belirli Bir Zamanı Vardır  “  

Başkan TATAR ” Bu İşin Belirli Bir Zamanı Vardır “

Partimizi Etnik Değerler Üzerinden Hedef Alıyorlar  

Partimizi Etnik Değerler Üzerinden Hedef Alıyorlar