278 okuma Bu Kategoridesiniz : 13 Ekim 2020 Salı 02:50

Exxen’de hangi içeriklerin yer alacağı ortaya çıktı

Exxen’de hangi içeriklerin yer alacağı ortaya çıktı

Acun Ilıcalı, geçen haftalarda yeni dijital platformu Exxen’i duyurdu. Yeni platformda yer alacak dizi, film ve programların neler olacağı, markalara verilen bilgiler ışığında ortaya çıktı. Buna göre Acun Ilıcalı, Türkiye’nin en popüler isimlerini Exxen’de bir araya getirecek.

Acun Ilıcalı, geçen günlerde yeni dijital platformu Exxen’i duyurarak platrformu resmiyete kavuşturdu.Peki Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de izleyiciler ne izleyecek?Platform Netflix, BluTV gibi popüler platformların arasına ne gibi dizi, film ve programlarla dahil olacak?

Exxen’in markalarla paylaşmış olduğu bilgiler kapsamında, Acun Ilıcalı’nın hangi içerik projeleri üzerinde çalıştığı belli oldu.Exxen, 1 Ocak’ta yayına başlamayı planlıyor

SAGOPA KAJER VE CEZA: RAPSTAR

Edinilen bilgilere göre Burcu Esmersoy’un sunacağı “Next Top Model”, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak’ın sunacağı “Pişti”, Tolga Çevik’in bilinen programı “Arkadaşım Hoşgeldin”, Gökhan Çınar’ın “Katarsis”, Enis Arıkan sunuculuğunda bir talk show ve Ceza ile Sagopa Kajmer’in jüri koltuğunda oturacağı bir “Rapstar” yarışması, Exxen seyircilerini bekliyor olacak.

EZHEL, TOSUNCUK VE ARDA TURAN BELGESELLERİ

Her kitleden seyirciye hitap etmeyi amaçlayan platformda Extrem Sporlar, Astroloji Programı, Moda Polisi, Akıl Oyunları, Veteriner Programı, Efsane Evler, Macera Sever, Pasta Savaşları, Top Gear gibi pek çok farklı kategoride programlar yer alacak.

YouTube içerikleriyle dikkat çeken 140journos da Exxen için içerik üretenler arasında yer alacak ve Tosuncuk (Çiftlik Bank), Arda Turan, Ezhel, Bülent Ersoy gibi isimlerin belgeselleriplatformda olacak.

Mustafa Uslu, Hagi ve Alex gibi isimleri belgeselleştirirken; “Dumlupınar” adlı belgeselde Türkiye’deki seri katillerin dosyaları mercek altına alınacak.

Çocuklara özel içeriklerde ise Varol Yaşaroğlu’ndan iki yeni “Kral Şakir” çizgi filminin yanı sıra “Süper Bir Takım” adlı yeni bir çizgi dizi yer alacak.

Ayrıca “Sihirli Annem” dizisinin yeni bölümleri de Exxen seyircileriyle buluşacak.

Bunun yanı sıra TikTok fenomenleri Semiraminta ve Miço’nun da Exxen için içerik üreteceği söyleniyor.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Subaşı’nda Sefer Saatlerinde Değişim  

Subaşı’nda Sefer Saatlerinde Değişim

Vatandaşımız Bu Noktalara Sahip Çıksın  

Vatandaşımız Bu Noktalara Sahip Çıksın

More Design Yepyeni Tasarımları İle Hizmette  

More Design Yepyeni Tasarımları İle Hizmette