2.407 okuma Bu Kategoridesiniz : 04 Şubat 2021 Perşembe 14:57

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

İYİ PART Yalova İl Başkanı Erol Tatar ve il yönetimi ile birlikte Ankara’ya giderek İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. İYİ Parti il yönetimi ve ilçe başkanlarından oluşan Yönetim İYİ Parti MYK üyeleri ve Milletvekilleriyle görüşmeler gerçekleştirdi.

İl Başkanı Erol Tatar, Çiftlikköy, Termal, Çınarcık ve Altınova ilçe başkanlarıyla il yöneticilerinden oluşan heyetin ziyareti pandemi nedeniyle 10 kişiyle sınırlı tutuldu. Yalova heyeti, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Tatar, Akşener’e Yürüyen Köşk kabartması ve engelli vatandaşların el emeği ürünü Türk bayrağını hediye etti. Tatar, Genel Başkan Akşener’e Yalova’daki son durumla ilgili olarak bilgi verdi.

Yalova heyeti ayrıca Genel Başkan Yardımcıları Yavuz Aliağıroğlu, Ümit Dikbayır, Burak Akburak, Ahmet Kamil Erozan ve Ünzüle Yüksel’i de ziyaret etti. İl Başkanı Erol Tatar, Akşener’in Yalova’ya çok selamlarını ilettiğini ve en kısa sürede Yalova’ya geleceğini iletti.

Genel Başkanlarının Yalova’ya çok selamlarını ilettiklerini belirten İl Başkanı Tatar,’”Genel Başkanımızı ziyaret ederek kendisine Yalova ile ilgili gelişmeler aktararak, Yalova ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Genel Başkanımız Meral Akşener’e Yürüyen Köşk kabartması ve Yalova’da engelli kardeşlerimizin yaptığı el emeği göz nuru ürünleri hediye ettik. Sayın Akşener’in tüm Yalova’ya selamlarını iletti.’ dedi.

Yapılan ziyaretlerin ardından açıklama yapan Tatar ” El elden, akıl akıldan her daim üstündür. Yalova İYİ leri olarak yürüdüğümüz yolun kalanında atacağımız adımları, izleyeceğimiz yöntemleri paylaşmak,tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak adına Ankaramıza yola çıktık. Genel merkezimizdeki mücadeleci ruhu hissetmek bizi kamçılamış, azmimize azim katmıştır. Bu ruh,bu misafirperverlik ve içten sevgi için daha güçlü ve daha sağlam basacağız” dedi

Sponsor Alanı

 benzer haberler

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması  

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”  

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”

Başkan TATAR ” Bu İşin Belirli Bir Zamanı Vardır  “  

Başkan TATAR ” Bu İşin Belirli Bir Zamanı Vardır “