257 okuma Bu Kategoridesiniz : 15 Ocak 2021 Cuma 14:09

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”

TATAR ”Değerli İş İnsanı ve İlimizin Deneyimli Siyasetçisi Murat Harun İYİ’ler Ailesine katılarak gücümüze güç kattılar. İl Başkanı Danışmanlığı görevini üstlendiler. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz. İYİ’ler Ailesine hoşgeldiniz” dedi.

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”

TATAR : Değerli İş İnsanı ve İlimizin Deneyimli Siyasetçisi Murat Harun İYİ’ler Ailesine katılarak gücümüze güç kattılar. İl Başkanı Danışmanlığı görevini üstlendiler. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz. İYİ’ler Ailesine hoşgeldiniz” dedi.   Erol Tatar’ın sosyal medyayı etkin kullanması ve sürekli medya önünde olması dikkatlerden kaçmıyor. Tatar her geçen gün Yalova İYİ Parti’nin gücüne güç katacak hamlelerde bulunuyor.

GENÇLİK KOLLARIMIZDA SAHAYA İNDİ

Yalova’da İYİ Parti olarak çok olumlu dönüşler almamızın yanı sıra şuan  İYİ Parti Yalova Gençlik Kolları da faaliyetlerine hız vermeye başladı. Gençlik kolları olarak artık aktif olarak üye kayıtlarımız başlamış ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak yeni nesillerin siyasette aktif yer almasının önünü açmak  en büyük hedefimiz.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması  

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması  

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

Başkan TATAR ” Bu İşin Belirli Bir Zamanı Vardır  “  

Başkan TATAR ” Bu İşin Belirli Bir Zamanı Vardır “