698 okuma Bu Kategoridesiniz : 14 Mayıs 2019 Salı 14:41

100.’cü Yılda Yürüyoruz

100.’cü Yılda  Yürüyoruz

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Belediyemiz tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklere kutlanacak.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği ve bu yıl 100.sü kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Belediyemiz öncülüğünde 100.Yıl Yürüyüşü gerçekleştirilecek.
19 Mayıs Pazar günü saat 09:00’da Yürüyen Köşk’ten başlayacak olan yürüyüş, Yalova Cumhuriyet Meydanında son bulacak. Mustafa Kemal Atatürk’ün kentinde adına yakışır bir şekilde etkinlikler düzenlediklerini belirten Belediye Başkanımız Vefa Salman; “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Ağustos Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’ya gelişinde yapmış olduğumuz coşkulu etkinliklerimizi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda da sürdüreceğiz. Yapacağımız etkinliklerimize ve özelikle yürüyüşümüze tüm hemşerilerimizi bekliyorum” dedi.


Orhan Benli’nin Resim ve Fotoğraf Sergisi Açılacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ressam Orhan Benli resim ve fotoğraf sergisi düzenlenecek. 18 Mayıs saat: 13:30’da Yalova Kent Müzesinde açılışı gerçekleştirilecek olan sergide ressam Orhan Benli’ye ait birbirinden değerli resim ve fotoğraf eserleri sergilenecek.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Cadde ve Sokaklar Kamunun Ortak Malıdır  

Cadde ve Sokaklar Kamunun Ortak Malıdır

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR  

MEZARLIKLARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı  

5 Gün Sonra Terhis Olacaktı