736 okuma Bu Kategoridesiniz : / 26 Haziran 2014 Perşembe 20:55

YALOVA’DA DEVLETİN GÜCÜNÜ YENDİK !

YALOVA’DA DEVLETİN GÜCÜNÜ YENDİK !

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, ‘Çatı adayın’ belirlenme sürecinde görüşünün alınmadığını ifade ederek bu süreçte olmadığını söyledi. Vekil İnce, “Ben bu süreçte yokum. TV’lerden öğrendim. Net, bu kadar. Bu konuda sitemim var mı? Evet, var. Genel Başkanımıza bu sitemi ettim. Lafımın da arkasındayım. Adayın belirlenme sürecinde bir katkım yok ama olmuş bitmiş. Partimizin genel başkanı, bir başka partinin genel başkanıyla oturmuş, konuşmuş bir aday açıklanmış. Bu saatten sonra bana düşen görev çalışmanın yerine getirilmesidir” dedi.

‘Sitemlerimi ilettim, ben defteri kapadım’..

10 Ağustos’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ilk tur seçimlerinin çok önemli olduğunu belirten İnce, şöyle konuştu: “Recep Tayyip Erdoğan’ı sandığa gömmek için elimden ne gelirse onu yaparım. Önümüzdeki 10 Ağustos’ta olacak seçim, aslında birinin seçilmesi seçimi değildi. Birinin seçilmemesi seçimidir. Yani 10 Ağustos’ta Recep Tayyip Erdoğan bu ülkeye cumhurbaşkanı olmayacak, başkan olacak, diktatör olacak, parlamenter sistem sona erecek, yargı bitecek, üniversite çökecek, sivil toplum diz çökecek. Böyle bir ortamda ben süreçte olmasam da artık aday olmuş bir kişiyle ilgili yorum yapmak istemiyorum. Ben onu genel başkanımıza yalnız olduğumuz ortamda söyledim, sitemlerimi ilettim, ben defteri kapadım. Şimdiden itibaren çalışırım, partimin, adayımızın başarılı olması için elimden geleni yaparım” dedi.

‘Yalova’da devletin gücünü yendik’..

Vekil İnce, “30 yıllık siyasetçiyim. Ben seçimde başarılı olmak için elimden geleni yaparım. Emin olun ki Yalova’da devletin gücünü yendik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni yendik. Sırayla bütün bakanlarını yendik, başbakanı yendik, devletin imkânlarını, trilyonları yendik. Türk milleti de bu seçimde Recep Tayyip Erdoğan’ı yenecektir” ifadelerine yer verdi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması  

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması  

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”  

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”