551 okuma Bu Kategoridesiniz : 10 Aralık 2014 Çarşamba 15:14

BİR DESTEK DE TAKSİCİ ESNAFINDAN

BİR DESTEK DE TAKSİCİ ESNAFINDAN

İnsan hayatını tercih ederek köprülü kavşak yapımı için çalışma yapan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a bir destek de Yıldız Taksi’den geldi. “Yalova’nın trafik sorununu en iyi bizler biliyoruz, burada kimse siyaset yapmasın.” diyen durak sahibi Öner Yalınkılıç; “Dörtyolda yapılacak olan köprülü kavşak için Başkan’ın sonuna kadar arkasındayız” dedi.

Ülke genelinde ağaç kesimi konusu polemik yapılsa da kentin her kesiminden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a destekler gelmeye devam ediyor. İnsan hayatı ile ağaçlar arasında tercih yapmak zorunda kaldığı için böyle bir karar aldığını belirten Başkan Salman’ın çok doğru bir karar verdiğini belirten Yıldız Taksi Durağı esnafı Başkan Salman’ı makamında ziyaret etti.

“Yalova trafiğini bizler en iyi bilenleriz” diyen Yıldız Taksi Durağı sahibi Öner Yalınkılıç; “Başkanımız daha önce burada yaşanan trafik kazalarını ve ambulans verilerini basın aracılığı ile paylaştı. Ambulansların yanı sıra bizlerde hastanelere acil vakalar taşıyoruz. Oranın sıkıntısını bizler çok iyi biliyoruz. İnsanların araç içerisinde çaresizliğini en iyi biz gözlemliyoruz. Bu konuda herkes elini vicdanına koyup siyaseti bir kenara bırakıp, ortak akıl doğrultusunda hareket etmeli. Ülke genelinde Yalova hakkında beyanlarda bulunmak kolay. Önemli olan buradaki sıkıntıyı yaşayanların sesine kulak verip konuyu bir de öyle değerlendirmek gerek. Bizlerin haricinde minibüsçü arkadaşlarımız dakika ile çalışıyor dolayısıyla geç kalıyorlar. İnsanlar minibüs gelmiyor diye şikayetçi oluyor. Bunların sebebi kilit noktası olan bu bölge. Biz Başkanımız’a insan hayatını tercih ederek gereğini yerine getirdiği için teşekkür ediyor, kendisini sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi