629 okuma Bu Kategoridesiniz : 09 Temmuz 2014 Çarşamba 19:45

Yalova Belediyesi Ramazan Ayı Etkinlikleri Başladı

Yalova Belediyesi Ramazan Ayı Etkinlikleri Başladı

Yalova Belediyesi tarafından Ramazan ayına özel düzenlenen kültür etkinlikleri Gazipaşa Caddesi’nde bulunan mini anfide başladı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın da katıldığı etkinliğe vatandaşlar ilgi gösterirken gösteriler ilgiyle takip edildi.

Çocukların mutlulukla izlediği Hacivat-Karagöz gösterisinin ardından Yalova’nın yerel sanatçıları Celal Güzel ve Aydan Volga sevilen şarkıları Yalova halkı için seslendirdi.

Ramazan ayı etkinliklerinin mahallelerde devam edeceğini söyleyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yapmış olduğu konuşmada; “Mübarek Ramazan akşamında, güzel bir Temmuz gecesinde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Yalova Belediyesi’nin ramazan ayı etkinlikleri bugün sahilde olduğu gibi mahalle mahalle devam edecek. Paşakent Mahallesi’ndeki etkinliğimiz geçtiğimiz günlerde yağmur dolayısıyla ertelenmişti. Bu dönemde benzer etkinlikleri yerel sanatçılarımızla sürdürme kararı aldık. Doğrusunun bu olduğuna inanıyoruz. Sadece 19 Temmuz Kurtuluş Günü akşamı bir günlük özel bir etkinlik olacak. Kubat konseriyle Yalova’nın düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayacağız. Bugün etkinlikte sahne alan Celal Güzel’e ve Aydan Volga’ya çok teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Salman, sanatçılara günün anısına hediye takdim etti.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi