558 okuma Bu Kategoridesiniz : 13 Temmuz 2015 Pazartesi 19:06

Belediye Otobüsleri Mezarlığa Ücretsiz Çalışacak

Belediye Otobüsleri Mezarlığa Ücretsiz Çalışacak

Yalova Belediyesi otobüsleri Ramazan Bayramı boyunca 09.30 – 16.30 saatleri arasında Şehir Mezarlığı’na ücretsiz seferler yapacak. Karşılıklı olarak çalışacak olan 2 otobüs bayram boyunca vatandaşlara hizmet verecek. Ayrıca Bayram namazı sonrasında merkezde bulunan 9 cami önünden kabristan ziyareti için araçlar kalkacak.

Halkımızın Bayramı huzurlu ve rahat bir şekilde geçirebilmesi için gerekli tüm talimatları ilgili birimlerimize verdik diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Bayram boyunca 2 otobüsümüz Kemerköprü Cami önünden kalkarak minibüs güzergahını takip ederek Şehir Mezarlığı’na çıkacak. Kabristan ziyaretini gerçekleştiren vatandaşlarımızı yine aynı güzergahı takip ederek merkeze getirecekler” dedi.

SEFERLER 09.30’DA BAŞLAYACAK

Yalova Belediyesi’ne ait otobüsler ilk sefere 09.30’da Kemerköprü Cami önünden başlayacaklar. Minibüs güzergahını takip edecek olan araçlar, GOP Cami, Cumhuriyet Meydanı, Cumhuriyet Caddesi, Fatih Caddesi, İsmet Acar Caddesi ve Eski Bursa Caddesi’ni takip ederek Şehir Mezarlığı’na ulaşacak. Kabristan ziyaretleri sonrasında araç aynı güzergahı izleyerek Kemerköprü Cami’ne geri dönüş yapacak. Sefer 16.30’a kadar devam edecek.

BAYRAM NAMAZI SONRASI 9 CAMİDEN ARAÇ KALKICAK

Bayram namazı sonrasında 9 camiden tek sefer yapacak olan araçlar namazdan sonra kabristanlığa çıkmak isteyen vatandaşları Şehir Mezarlığı’na götürecek. Elmalıkyolu Cami, Adülhamit Han (balabandere) Cami, Merkez Cami, Emirbayırı Cami, Fatih Cami, Çınarlı Cami, Hacı Kemal Fidan Cami Toki Cami ve Kubbeli Cami önünden araçlar kalkacak. Kubbeli Cami’nden namaz sonrası kabristana çıkmak isteyenler için araçlar Jandarma önünden hareket edecek.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut  

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi

Jandarma’dan Kumarhane Baskını  

Jandarma’dan Kumarhane Baskını