577 okuma Bu Kategoridesiniz : 19 Mart 2016 Cumartesi 01:48

ESHOT ÇALIŞANLARINDAN VATANDAŞA ” DARP “

ESHOT ÇALIŞANLARINDAN VATANDAŞA ” DARP “

Muhabir arkadaşlarımızdan bir tanesi İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE  ait olan ÖZEL HALK OTOBÜSÜNDE seyahet ederken kendi kartındaki para bitmesi nedeniyle yanında bulunan kız arkadaşının kartından geçiş yaparak halk otobüsüne bindi.Kız arkadaşının kartının 1,35TL geçmesinden dolayı tepki gösteren halk otobüsü görevlileri tarafından araç içinde alıkonularak belediye görevlilerini çağırmıştır. Arkadaşımız araçtan ayrılmak istediğinde ise belediye görevlileri tarafından engellenerek araçtan ayrılmasına izin verilmeyerek üstüne darp edilmiştir.

BELEDİYE GÖREVLİSİNE SORULAN SORUYA YANIT YOK !

Belediye görevlilerine araç içerisinde kendisini alıkoymasından dolayı otobüs şefine sorduğu soru ”  Abi bu yaşına kadar şef değildin dimi ? Evet değildim dedi. Bu zamana kadar başkasının kartını hiçmi basmadın dedim BASTIM DEDİ ,Eee dedim senin yaptığında suç o zaman dedim” sustu cevap yok .Arkadaşımızı araç içerisinde tutan çıkmasına izin vermeyen belediye görevlileri hangi hak ve yetki ile sevgilisinin kartını bastı diye bir kişiye suçlu muamelesi yaparak araçtan ayrılmasına izin vermeyip  , araçtan ayrılmak istediğinde ise belediye görevlilerini çağırarak arkadaşımızı darp etme hak ve yetkisini kimden alıyorlar ?

received_10201463416942818 received_10201463417542833 received_10201463437303327

ESHOT ARKDAŞIMIZA TAZMİNAT DAVASI AÇILACAKMIŞ !!

Belediye çalışanları araçta sevgilisinin kartını bastı diye arkadaşımıza dava açacaklarına öncelik yasa gereği kapalı alanlarda ve KAMU ARAÇLARINDA TÜTÜN ÜRÜNLERİNİN YASAK OLDUĞUNDAN HABERLERİ VARMI ? Araç içerisinde hareket amiri hangi öz güven ve cesaret ile araç içerisinde sigara içebiliyor ?

ARAÇTAN AYRILMAK İSTEDİM ÜSTÜME YÜRÜDÜLER !!!

Arkadaşımız kendisinin alıkonulmasınn yasal olmaması nedeniyle aracın orta kapısını açarak  ayrılmak istediğinde ise 5-6 üstüne koşarak kovaladıklarını bir tanesinin boğazından tutarak çekmeye çalıştığını iletmiştir.Görevlilerden bir tanesi arkadaşımızın sırtında bulunan laptop çantasını çekerek omuz askısını kopardığını ve polarının fermuarının koptuğunu iletmiştir. Belediye çalışanları hangi hak , yetki veya kanun ile arkadaşımızı darp etme lüksiyatını kendisinde bulup kanunlardan üstün davranarak arkadaşımızı darp etmiştir.

YAPILAN KANUNSUZLUK CEZASIZ KALMAYACAK  !!!

Arkadaşımıza yapılan bu muamele karşısında İzmir veya Türkiyenin başka bir yeri belediye görevlilerinin  her suretle olursa olsun yaptıkları en küçük hataların bile sosyal medyada yayınlanacağını ve ARAÇTA SİGARA İÇEN GÖREVLİLER TESPİT EDİLDİĞİNDE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAKTIR. Yapılan kanunsuzluk için belediye çalışanları hakkında  gerekenler yapılacaktır.

 

 

YAYIN İLE İLGİLİ YASAL BİLGİLENDİRMELERİNİZİ
yonetim@yalovaguncel.com adresine yapabilirsiniz.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Kısıtlamalara ‘Sevgililer Günü’ ayarı geldi…  

Kısıtlamalara ‘Sevgililer Günü’ ayarı geldi…

Aleyna’nın ölümünü sen de tadacaksın  

Aleyna’nın ölümünü sen de tadacaksın

Nükleer Güç Santrali’ndeki patlamaya dair açıklama  

Nükleer Güç Santrali’ndeki patlamaya dair açıklama