530 okuma Bu Kategoridesiniz : 18 Haziran 2016 Cumartesi 19:47

BAŞKAN SALMAN; “İLİŞKİLERİMİZİ DAİMA SICAK TUTACAĞIZ”

BAŞKAN SALMAN; “İLİŞKİLERİMİZİ DAİMA SICAK TUTACAĞIZ”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Marmara Bölgesinde yapılacak olan etkinliklere katılmak üzere gelen Bulgaristan – Türkiye Parlamentolar arası Dostluk Gurubu Başkanı aynı zamanda Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Sorumlusu Erdinç Hayrulla ve Kırcaali Eğridere Belediye Başkanı Resmi Murad’ı makamında ağırladı. Bulgaristan’dan gelen misafirlere Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen ile birlikte Yalova Belediye Meclis Üyesi Selçuk Atasoy ve Bal-Göç Dernek Başkanı Lütfü Özgüre de eşlik etti.

Çifte vatandaşlık hakkına sahip olan vatandaşlarımız ile ilgi yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Salman’a teşekkür eden Milletvekili Erdinç Hayrulla, Yalova ile ikili diyalogların çok iyi olduğunu, bununda vatandaşlarımıza olumlu yansıdığını belirtti.

Yalova’nın Balkanlar’dan çok sayıda göç almış bir kent olduğunu belirten Başkan Salman; “Zamanında evini toprağını bırakarak buraya gelip yerleşen ve çifte vatandaşlık hakkına sahip olan vatandaşlarımızın oradaki haklarına yönelik olarak bizlere düşen görev ne ise bunu yerine getirmeye çalışıyoruz. İlişkilerimizi daima sıcak tutarak, her fırsatta yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. Dün olduğu gibi bundan sonrada tutumumuz hep aynı olacak” dedi.

Sponsor Alanı

Etiketler: , , ,

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi