520 okuma Bu Kategoridesiniz : 28 Eylül 2016 Çarşamba 13:21

BAŞKAN SİLPAGAR İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI

BAŞKAN SİLPAGAR İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası dolayısıyla Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti

İtfaiye Şefi Süleyman Çark ve vardiya itfaiyecileri ile bir araya gelen Başkan Silpagar, itfaiyenin vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlama konusunda çok önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi. İtfaiyecilerin haftasını kutladığını dile getiren Başkan Silpagar, “İtfaiyeler, Belediye teşkilatımıza bağlı vatandaşımızın can ve mal güvenliğini sağlama konusunda çok önemli bir görevi ifa ediyor. Yangın, sel, deprem, kaza ve aklımıza gelen her türlü afette ya da bir hayvan ağaçta kalmışsa, bir kuyuda bir canlı kalmışsa yine akla gelen bizim cankurtaranımız itfaiye teşkilatımızdır. Her daim görev başında ve göreve hazır olan itfaiyecilerimize Allah’tan güç kuvvet diliyorum” diye konuştu.

Silpagar, “İtfaiye teşkilatımızın sahip olduğu eğitimli ve donanımlı personeli ile 7/24 her an müdahaleye hazır olduğunu bilmek bizlere ve Çiftlikköylülere huzur ve güven veriyor. İtfaiyeye ihtiyaç duyulduğu an vatandaşlarımızın 110 numaralı itfaiye numarasını aramaları yeterlidir” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi