472 okuma Bu Kategoridesiniz : 07 Eylül 2016 Çarşamba 15:54

‘ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNDE BORÇ YOK, HİZMET VAR’

‘ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNDE BORÇ YOK, HİZMET VAR’

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar Yalova’da borcu olmayan tek belediye olduklarını söyledi. Başkan Silpagar, 2 yıllık hizmet döneminde ilçenin hayal dahi edemediği yatırımlara kavuşturulduğunu da dile getirdi.

Çiftlikköy Belediyesi’nin bazı kesimler tarafından bilinçli olarak borçlu olduğu söylemleri ile karalama kampanyaları başlatıldığını ifade eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, belediyenin borcunun olmadığı gibi kasasında her zaman nakit bulunduğunu söyledi.

Başkan Silpagar, “Çiftlikköy Belediyesi’nin vergi borcu yok. Sigorta borcu yok. Müteahhit firmalara da borcu yok. Yani Türkiye’de bilmem ama Yalova’da borcu olmayan tek belediye Çiftlikköy Belediyesidir. Gider araştırırsınız borç var mı yok mu diye. Birileri sizin yaptığınız hizmetlerin altında ezilirse, size de çamur atacak bir şey bulamayınca bu tip şeylere tevessül eder” şeklinde konuştu.

‘Çiftlikköy’e büyük yatırımlar gerçekleştiriyoruz’..
İlçenin 2 yıl gibi kısa bir sürede ciddi yatırım aldığını sözlerine ekleyen Başkan Silpagar, “Sahil projesi, çöp konteynırlarının yer altına alınması, parkların yenilenmesi, aydınlatmaların yapılması, çağrı merkezinin hizmete alınması, hibe araçlar, devlet hastanesi, engelsiz kafe, sosyal tesislerin halka açılması, kavşak projesi, alt yapı çalışmaları, düğün salonu, kültürel etkinlikler ve sayamadığımız onlarca hizmeti ilçemize kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunların hepsi birer yatırım. Kimse kendisini kandırmasın. Biz halka hizmeti hakka hizmet kabul eden bir zihniyetin

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi