890 okuma Bu Kategoridesiniz : / 12 Mart 2016 Cumartesi 12:30

Hakhan’dan ‘Adı Sen’

Hakhan’dan ‘Adı Sen’

Yalova’nın sevilen sanatçısı Hakhan, ‘Adı Sen’ adını verdiği ilk single’ını piyasaya çıkardı. Söz ve müziğini Hande Ünsal’ın yazdığı, mix mastering’ini Tarık Ceran’ın yaptığı ve aranjesi Serkan Balkan’a ait olan ‘Adı Sen’ isimli şarkının audio videosu Youtube’ye düştü.

Yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Yalovalı sanatçı Hakhan, ilk profesyonel single çalışmasıyla dinleyicilerinin karşısına çıktı. 11 Mart itibari ile iTunes ve Youtube’ye audio hali düşen ‘Adı Sen’ bu hafta itibari ile Radyolarda çalınmaya başlayacak. 18 Mart itibari ile Ttnet, Spotify ve tüm dijital ortamlara düşecek olan şarkının video klibi de 18 Mart Cuma gününden itibaren Kral Pop başta olmak üzere tüm video müzik kanallarında gösterime girecek.

Hakhan, 12 senelik sahne kariyerinin sonunda ilk profesyonel çalışmasını yapmanın sevincini yaşadığını dile getirerek şöyle devam etti: “ Heyecanımı kelimelerle anlatamıyorum. İşin mutfağında çok sağlam bir ekiple çalıştık. Şarkımızın sözü ve müziği Hande Ünsal’a ait. Aranjemiz ise son dönemde başarılı işlere imza atan Serkan Balkan’ın ellerinden çıktı. Mastering ve mix aşamamız ise Tarık Ceran tarafından yapıldı. Klibimizi bu işin duayeni Tamer Aydoğdu çekti.  Klibin Yalova’da çekilmesini özellikle istedim. Çünkü bu şehrin uğuruna ve Yalovalılara inanıyorum. Sağlam bir ekiple beğenilecek bir single hazırladık. Şu an itibari ile Youtube’ye audio videomuz düştü. Dileyenler  Youtube  linki üzerinden ve iTunes’ten dinleyebilirler. Bu hafta Türkiye’de ki tüm yerel ve ulusal radyolarda şarkımız dönmeye başlayacak. 18 Mart itibari ile Ttnet, Spotify ve tüm dijital ortamlara düşecek. Klibimiz de 18 Mart Cuma gününden itibaren Kral Pop başta olmak üzere tüm video müzik kanallarında gösterime girecek. Başarı paylaşıldıkça güzel. Bu zamana kadar sevgili Yalova’lıların desteği ile bu aşamaya geldik. Bundan sonrada herkesten dualarını ve desteklerini bekliyorum.”

 

http://3.bp.blogspot.com/-3WYBQpibLO0/U1_AuOWfKtI/AAAAAAAAAHk/q31-gxTxHPk/s1600/transparent+scroll+line.png

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.Yalova Güncel Haber harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi