408 okuma Bu Kategoridesiniz : 01 Temmuz 2016 Cuma 17:47

İDO Sinek Avlıyor

İDO Sinek Avlıyor

Körfez köprüsünün açılmasından sonra bölgede ulaşımı sağlayan İDO ve İstanbul line ait feribotları zor günler bekliyor…Senelerden beri bu hattı kullanmak isteyenler uzun kuyruklar oluştururken dün gece her iki iskelede bu sefer bekleyen araçlar değil feribotlar oldu..

Bayram tatili dokuz gün olunca İstanbul da yaşayan bazı kesimler dünden itibaren yollara koyuldular geçmişte Eskihisar feribot iskelesine akın eden tatilceler dün açılan körfez köprüsünü geçmek için tercihlerini körfezin altın gerdanlığına yönlendirdiler.Köprüde dün gece göbek atanlar evliliklerini körfez köprüsün görüntüsüne sokmak isterken Eskihisar feribot iskelesi boştu.

İDO ATAĞA GEÇTİ

Olacağı önceden tespit eden İDO yöneticileri karşı atağa geçerek müşterilerine olanaklar sunmaya başladı.Daha önceden büfe satışlarında fiyatların yüksekliğinden dert yayan yolculara şimdi bedava yiyecek verilmeye başlandı. İDO, Eskihisar- Topçular feribotlarında her araç bileti alana bir açık büfe kuponu veriyor

ÜCRETSİZ AÇIK BÜFE

Feribotlarının bir mola merkezi olmasını hedefleyen İDO’nun, yolcularına sunduğu yenilikler arasında her araç bileti alana bir ücretsiz açık büfe kuponu hizmeti yer alıyor. Sıcak yemeklerin yanı sıra havuçlu kek, susurluk tostu gibi lezzetlerinde yer aldığı zengin açık büfe menüsü ile İDO müşterilerinin kendilerini ev sıcaklığında hissetmelerini sağlıyor.

ÇOCUKLAR İÇİN İDO’DAN OYUN ALANLARI

İDO, çocukları ve ebeveynleri de düşünerek Eskihisar- Topçularferibotlarında çocuk oyun alanları da kurdu. Konforlu ve keyifli seyahat etmeleri amaçlanan çocuklar ve ebeveynler,oyun alanlarında sefer boyunca sosis balonla figür yapma ve yüz boyama aktivitelerinden de yararlanabiliyor.

ÜCRETSİZ MASAJ KOLTUĞU VE SÜRPRİZ ETKİNLİKLER

Eskihisar – Topçular seferleri süresince yolcular, Temmuz ayı boyunca ücretsiz olarak masaj koltuklarından ve cep telefonu şarj makinelerinden de yararlanabilecekler.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut  

Katar Kraliyet Ailesine Yalova’da Lüks Konut

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi

Jandarma’dan Kumarhane Baskını  

Jandarma’dan Kumarhane Baskını