584 okuma Bu Kategoridesiniz : 31 Temmuz 2016 Pazar 23:21

Özgür YILDIZ Ölümden Döndü

Özgür YILDIZ Ölümden Döndü

Bir haberden arkadaşı ile motosiklet  ile dönen Özgür Yıldız  ve motosiklet sürücüsü Ali Tarhan’ın  önüne 2.ışıklarda hatalı giriş yapan bir kamyon çıktı. Süratli olduğu ifade edilen kamyon Özgür Yıldız ve arkadaşının bulunduğu motosikleti metrelerce sürükledi.

YILDIZ’IN DURUMU İYİ

Çevreden yetişenler tarafından çağrılan 112 acil servisi sağlık ekipleri olay yerinde kazazedeler ilk yardımı yapıldıktan sonra Yalova Devlet hastanesine kaldırıldılar. Kazada Motosiklet sürücüsü Ali Tarhan olayı hafif sıyrıklarla atlatırken gazeteci Özgür Yıldız’ın kafasında ve kolunda kırık olduğu, hayati bir durum taşımadığı ve pazartesi günü kırık olan kolunun ameliyat edileceği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bölgenin en yoğun trafiğin olduğu Çiftlikköy ışıklar mevkiinde aylar evvel ihalesi YAFA inşaata verilen Köprülü kavşağın geçtiğimiz Nisan ayında temeli atılacağı açıklanmasına rağmen bilinmeyen sebepten  başlanamayan köprülü kavşak projesinin gecikmesi  nedeni ile kazalar har geçen gün artıyor. Bölgede bulunan hiper market nedeni ile de kavşaktaki trafik yoğunlaşıyor.

Son zamanlarda bölgede mevcut olan AVM nin önünde yoğunlaşan trafik zaman zaman dikkatsiz suruculerin kontrolsüz hız yapması ve motosiklet suruculerini gormezden gelmelerinden dolayı bir çok kaza yasanmaya devam ediyor.

KAVŞAK PROJESİ HAZİR AMA KÖPRÜ YOK ?

YAFA İnşaat tarafından nisan ayında yapılması gereken kavşak iddialara gore bölgede mevcut olan AVM nedeniyle yapilamiyor.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi