518 okuma Bu Kategoridesiniz : 26 Ekim 2016 Çarşamba 13:53

SİLPAGAR’A ANKARA’DAN YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ

SİLPAGAR’A ANKARA’DAN YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (Kamu-Der) tarafından düzenlenen ‘2016 Yılının En Başarılıları Ödül Töreni’nde Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ‘Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü. Başkan Silpagar’ın ödülü eski Kültür Bakanı ve Milletvekili Fikri Sağlar tarafından verildi.

Ankara Midas Otel’de düzenlenen Kamu – Der 9. Geleneksel Ödül Töreni’ne eski Kültür Bakanı Fikri Sağlar, eski Milli Savunma Bakanı Mahmut Oltan Sungurlu, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Cengiz Altınkaya, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu gibi isimlerin yanı sıra Sinop, Muş, Kütahya, Aydın, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanları gibi çok sayıda büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanı katıldı.

Yılın ödüllerinin sahiplerini bulduğu törene Kamu – Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ ev sahipliği yaptı. Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Baştuğ, ödüle layık görülen isimleri, derneğin internet sitesinde vatandaşlardan gelen e-maillerdeki tercihler ile seçici kurulun belirlediği isimler arasından seçtiklerini kaydetti.

Kamu-Der’in kendisini ödüle layık görmesinden gurur duyduğunu belirten Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Bize bu ödülü layık gören Kamu-Der Genel Başkanı Sayın Baştuğ’a, değerli Kamu-Der Yönetimine ve üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Biz hizmeti halk için yapıyoruz, böyle ödüller bizleri daha da motive ediyor, moral veriyor. Hizmetlerimizi kesintisiz ve hiç durmadan devam ettireceğimizden değerli halkımızın şüphesi olmasın” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi