532 okuma Bu Kategoridesiniz : 18 Haziran 2016 Cumartesi 19:51

TEMİZLİK PERSONELİ İLE İFTARDA BULUŞTU

TEMİZLİK PERSONELİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, düzenlenen iftar yemeğinde temizlik personeli ile bir araya geldi. İftar öncesi masaları tek tek dolaşan ve personel ile sohbet eden Başkan Salman; “Yapmış olduğunuz bu özverili iş nedeniyle sizlere saygım da sevgim de sonsuz yeriniz her zaman başımın üstünde” dedi.

Ramazan ayı süresince iftar sofralarında çeşitli guruplarla bir araya gelen Belediye Başkanı Vefa Salman, son olarak temizlik personeli ile iftar yaptı. İftar öncesinde Başkan Salman, masaları tek tek dolaşarak tüm personelle sohbet etti.

Yemek sonrasında kısa bir konuşma gerçekleştirerek temizlik personeline teşekkür eden Başkan Salman; “Göreve geldiğimizde Yalova’nın en büyük sorunlarından biri temizlikti. Sizlerle bütünleştik. Ekip ruhu ile hep birlikte hareket ettik. Bugün kentimizde temizlik sorunu diye bir sorun yok. Bu sizlerin sayesinde oldu. Yolumuza aynı şekilde devam edeceğiz. Halkımıza hak ettiği hizmeti en iyi şekilde ulaştıracağız. Sizler özveri gerektiren zorlu bir görev yürütüyorsunuz. Sizlere de daha önce söyledim, sizin bendeki yeriniz çok başka. Sizlere sevgim de saygım da sonsuz. Yalovalı hemşehrilerim adına sizlere çok teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum değerli mesai arkadaşlarım” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi

Jandarma’dan Kumarhane Baskını  

Jandarma’dan Kumarhane Baskını

SİLPAGAR VE SOYER’DEN BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’A ZİYARET  

SİLPAGAR VE SOYER’DEN BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’A ZİYARET