492 okuma Bu Kategoridesiniz : 30 Haziran 2016 Perşembe 13:00

YALOVA HEPİMİZİN

YALOVA HEPİMİZİN

TMMOB Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği Başkanı Hakkı Gültekin, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti. İkili görüşmede 1/25 binlik plan hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Yapılacak olan planlamada Yalova’nın geleceğinin söz konusu olduğunu belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Bizim gönlümüzden geçen ve çalışmalarını bu doğrultuda yürüttüğümüz bu konuya Mimarlar Odası, Mühendisler Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnafa ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Sivil Toplum Kuruluşların müdahil olması ve görüş belirtmesidir. Yalova hepimizin. Bu kentin insanları olarak, bu kentte hep birlikte yaşayan insanlar olarak, geleceğimizi planlarken ortak hareket etmeliyiz. Bu doğrultuda konu ile ilgili olarak ortak bir görüşme organize etmeyi planlıyoruz” dedi.

1/25 binlik plan ve Yalova gündeminin konuşulduğu görüşmede Mimarlar Odası Başkanı Hakkı Gültekin ise Başkan Salman’ın görüşlerine katıldığını belirterek, Mimarlar Odası olarak bu konuda üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini dile getirdi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi