651 okuma Bu Kategoridesiniz : 14 Temmuz 2017 Cuma 11:32

ÇİFTLİKKÖY’DE SAMİ ÖZER’LE TASAVVUF GECESİ

ÇİFTLİKKÖY’DE SAMİ ÖZER’LE TASAVVUF GECESİ

Çiftlikköy İlçe Tertip Komitesi tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Tasavvuf Sanatçısı Sami Özer’in Mokamp alanında yapılan konseri izleyicileri mest etti.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın eşi Nursel Hanım’la birlikte katıldığı konser etkinliğini Çiftlikköy Kaykamamı Cengiz Karabulut’un yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Beşir ve çok sayıda Çiftlikköylü beğeniyle dinledi.

Tasavvuf müziğinin en güzel parçalarını harika yorumuyla sunan Sami Özer’e konser sonrasında tebrik eden Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut hatıra tabağı takdim etti. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da, “Sanatı Üstad Necip Fazıl Kısakürek şöyle tanımlıyor, Anladım işi, sanat Allah’ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış” dizelerini dile getirerek, Üstad Sami Özer’i tebrik etti ve çiçeğini takdim etti. Etkinlik sonrasında ise Mokamp alanında yüzlerce kişiye etli pilav ve ayran ikramı Çiftlikköy Belediyesi tarafından gerçekleştirildi. 15 Temmuz ruhuna uygun etkinlikler gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Silpagar, “ Bu hafta boyunca yapacağımız etkinliklerle 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. 15 Temmuz milletimiz açısından zafer olarak, millet düşmanları için de hezimet olarak akıllarda kalacak” dedi.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK  

KIŞ RÜZGARI SES YARIŞMASIYLA ESECEK

KİTAP FUARI 24 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK  

KİTAP FUARI 24 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK

PARÇALAR YALOVA KENT MÜZESİ’NDE SERGİLENİYOR  

PARÇALAR YALOVA KENT MÜZESİ’NDE SERGİLENİYOR