539 okuma Bu Kategoridesiniz : 15 Mart 2017 Çarşamba 17:23

YALOVA İTFAİYESİ KABUK DEĞİŞTİRDİ

YALOVA İTFAİYESİ KABUK DEĞİŞTİRDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, İtfaiye Müdürlüğü personelini ziyaret etti. “İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde yapılan çalışmaların karşılığını vatandaştan takdir alarak topluyoruz” diyen Başkan Salman, personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

2014 yerel seçimleri sonrasında Yalova Belediyesi İtfaiyesi’nde de kabuk değişimi yaşandı. Başkan Salman, itfaiye personeliyle sık sık bir araya gelerek taleplerini, eksiklerini dinleyip teşkilatın günümüz teknolojisine uygun olması amacıyla çalışmalar yaptı. Yapılan yenileme ve takviye çalışmaları hizmet olarak vatandaşa yansıdı. Yeni alınan ekipman ve araçlar sayesinde itfaiyenin hareket sahası genişlerken, müdahale süresi azaldı.

“En Donanımlı İtfaiyelerden Biriyiz”

İtfaiye personelini ziyaret eden Belediye Başkanı Vefa Salman, özverili çalışmalarından dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür etti. “Keşke hiçbir zaman itfaiyeye ihtiyaç duyulmasa” diyen Başkan Salman; “Hayatımız içerisinde ne yazık ki karşılaştığımız olumsuz olaylar nedeniyle itfaiyeye ihtiyaç duyuluyor. İlk günden beri öncelikle sizlerin can güvenliğinizi sağlamayı hedefledik. Çünkü sizler insan hayatını kurtarmaya çalışırken kendi hayatlarınızı ortaya koyuyorsunuz. Büyük özveri ile çalışıyorsunuz. Bu nedenle sizlerin ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları envanterimize kattık. Araç parkımızı genişlettik. Son teknoloji ile donanımlı araçları bünyemize aldık. Yapmış olduğum ev ziyaretlerinde vatandaşlarımızdan ihtiyaç duyulduğunda çok hızlı bir şekilde müdahale edildiği için teşekkürler alıyorum. Keşke sizlere ihtiyaç duyulmasa ancak bu, günlük yaşantımızın bir gerçeği. Hepinize bende vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Müfreze Hareket Kabiliyetimizi Daha da Arttıracak

“İtfaiye teşkilatımıza yatırımlarımız sürecek” diyen Başkan Salman; “Adnan Menderes Mahallemizde yapacağımız İtfaiye Müfrezesi hareket kabiliyetimizi daha da arttıracak. Adnan Menderes, Dere, Bağlarbaşı, Kazım Karabekir ve Bahçelievler Mahallelerimize bu sayede daha hızlı ulaşım sağlamış olacağız. Bu yıl içerisinde müfrezeyi hayata geçirmiş olmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ  

ÇINARCIK’TA FIRINLAR DENETLEDİ

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA  

BELEDİYEDEN KALDIRIM İŞGALİNE YÖNELİK ÇALIŞMA

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi  

Yol Çöktü Çöp Kamyonu İçine Girdi