992 okuma Bu Kategoridesiniz : 08 Haziran 2018 Cuma 19:59

Akşener; ” Bu Yorgun Şoförü Evine Göndereceğiz “

Akşener; ” Bu Yorgun Şoförü Evine Göndereceğiz “

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Cumhuriyet meydanında düzenlediği mitingde Yalova’lılarla buluştu. Partisinin milletvekili adayları için Yalova’lılardan destek isteyen Akşener, “24 Haziran’da bu millet artık bu düzen değişmeli diyecek , bunlara dur diyecek ve artık bu yorgun şoförü uzun bir süre tatil yapması ve emekliliğinin tadını çıkarması için evine gönderecek” dedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi çalışmalarını sürdüren İYİ parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Yalova Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirdiği mitingde Yalova’lılara hitap etti. SEçim çalışmaları için kente gelen Akşener öncesinde İYİ Parti Yalova milletvekili adayları Ünlem Üstel, Elif Akyol Tosun ve Nur Gemalmaz Ayaz ile seçim otobüsünün üzerine çıkan Akşener, Yalova’lılardan 24 haziran seçimleri öncesinde partisinin adaylarına destek istedi.

Ülke gündemine yönelik değerlendirmelerde bulunan Akşener, 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde AK Partiye hep beraber dur diyeceklerini dile getirdi. Akşener konuşmasında, “İsimsiz ihbarlarla insanların korkutulduğu,hamiline arama kararları çakarıldığı, insanların açlıkla tehdit edilip her şeye baş eğmesinin sağlandığı bir ülkedeyiz. 24 Haziran’da buna ya dur diyeceğiz ve geç diyeceğiz ve kaybedeceğiz. Ama inanıyorum ki nasıl Çanakkale’de ülkemizi işgal edenlere ‘Dur yolcu’ dediysek, bu defa da ‘dur’ diyeceğiz.

Sponsor Alanı

 benzer haberler

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması  

İYİ Parti GİK Üyelerinden Yalova Çıkarması

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması  

İYİ Parti’den Ankara Çıkarması

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”  

TATAR “Yeni Görevi Hayırlı Olsun”