851 okuma Bu Kategoridesiniz : 26 Nisan 2019 Cuma 21:32

Üzerinden Sadece Not Çıktı

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda uzun zaman polis olarak çalışan evli ve 3 çocuk babası Sabri Özdemir , Güneyköy’de bir arazide aracının kenarında ölü olarak bulundu.55 yaşında ve Bursa İnegöl nüfusuna kayıtlı bulunan Sabri Özdemir vatandaşlar tarafından aracının kenarında ensesinden vurulmuş halde bulundu.

Üzerinden Sadece Not Çıktı

Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye Jandarma ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Özdemir’in hayatını kaybettiğini belirledi. İlk bulgulara göre İntihar ettiği öne sürülen Özdemir’in cansız bedeni Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.Özdemir’in üzerinden bir alacak listesi çıktığı,kimlerden alacaklı olduğu,ve bu olaya sebebiyet verenin 4 kişinin olduğunu, açıklarken bu dört kişi tarafından dolandırıldığı ve kimseye borcu olmadığı ” notu çıktı.

Emekli olduktan sonra okullara servis taşımacılığı yapan Sabri Özdemir’in gerçek ölüm nedeni otopsi yapıldıktan sonra anlaşılacak.. Cenaze yarın ( cumartesi günü ) öğlen namazına müteakip İnegöl Çimen Camiinden kaldırılacak.

 

Sponsor Alanı

Etiketler: ,

 benzer haberler

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti  

Kardeşlerin Şakası Kanlı Bitti

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi  

Genç Yaşta Yaşamına Son Verdi

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki  

Duruşmasız Tahliyeye Aileden Büyük Tepki